Kdy a kam

  • Staročeská konopická po 60 letech

    sobota 21.7 15:00 - Řepice - venkovní pódium

    Vystoupí řepičtí ochotníci.

  • Jóga v parku

    sobota 21.7 - Tábor - v parku u popraviště na Pražském sídlišti

    Vhodné pro všechny - začátečníky i pokročilé. Každou sobotu od 9.30 do 10.30 hod. Karimatku s sebou. V případě nepříznivého počasí se cvičení ruší.

Zobrazit všechny události
 

Šestnáctiletá dívka se včera nevrátila domů, hledají ji policisté

PRACHATICE - Prachatičtí kriminalisté pátrají po pohřešované šestnáctileté dívce z Karlovarska, která v současné době žije v Prachaticích. „Pohřešovaná Eliška Krausová byla naposledy viděna v místě bydliště v Prachaticích v neděli 15. října v šest hodin ráno. S matkou ještě ten den v půl osmé večer komunikovala prostřednictvím SMS zpráv. Poslední její výskyt byl zjištěn včera ve večerních hodinách v Českých Budějovicích.,“ zmínila policejní mluvčí Martina Joklová. Od té doby o sobě dívka nepodala nikomu žádnou zprávu a její současný pobyt není znám.

Pohřešovaná dívka vypadá na 18 až 20 let, je vysoká 155 až 160 centimetrů, má hubenou postavu, modré oči a hnědé rovné dlouhé vlasy. Na sobě měla při odchodu z domova černou látkovou bundu s kapucí, modré rifle, s sebou má školní batoh zelenomodré barvy s tmavým lemem. Informace o dívce přijme kterákoliv policejní služebna. Zavolat můžete také na policejní linku 158 nebo přímo prachatickým kriminalistům na telefonní číslo 974 236 446. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace