Kdy a kam

  • Po stopách Rožmberků

    pondělí 23.7 19:00 - Třeboň, Masarykovo náměstí

    Kostýmovaná prohlídka městem, začátek u kašny na Masarykově náměstí.

  • Loutkové pohádky Boďi Jaroměř

    pondělí 23.7 - Protivín, Dům kultury

    Kašpárek na skalním hradu – od 10.00 hod., O Zubejdě Solimánské – od 15.00 hod.

Zobrazit všechny události
 

Vezměte děti vykoupat a na pohádku ke Křišťanovickému rybníku

Křišťanovický rybník , Autor: Ilustrační foto Tomáš Přibyl

Křišťanovický rybník     Autor: Ilustrační foto Tomáš Přibyl

PRACHATICKO – Travnatá pláž Křišťanovického rybníka na Prachaticku zve v neděli 8. července děti na koupání a pohádku. Divadlo Rolnička se tu představí s Medvědími pohádkami. Bude zde tak pokračovat Křikulet, tedy křištanovické kulturní léto.

 

Křišťanovický rybník u Křišťanovic, jako jedno z nejoblíbenějších výletních míst a míst na koupání na Prachaticku, hostí opět letní sérii akcí, která začala na konci června a potrvá do prvního zářijového týdne. A jednou z akcí Křikuletu je i nedělní pohádka. Její začátek je naplánován na patnáctou hodinu a bude se na co těšit, protože v libereckém divadle Rolnička působí řada absolventů DAMU. Hrát bude tři medvědí pohádky na motivy pohádek Hany Doskočilové o medvědech a Medvědí hoře.

 Předpověď počasí na neděli přitom není příznivá jen pro divadelní pohádku v přírodě u rybníka, ale také pro koupání. Teploty by se měly pohybovat od dvaadvaceti do pětadvaceti stupňů ve stínu.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace