Kdy a kam

  • Výlov rybníka Zadní topič

    středa 17.10 - Blatná, rybník Zadní topič

  • Lutz Hubner: Úča musí pryč!

    středa 17.10 19:00 - České Budějovice, Jihočeské divadlo

    Činohra. Režie Ivan Krejčí.

Zobrazit všechny události
 

Vimperský areál Vodník ovládly RC OffRoad modely a bitva Sovětů s Nacisty

VIMPERK – Do vimperského výletního, sportovního a rekreačního areálu Vodník se sjeli už počtvrté modeláři se svými RC OffRoad modely. A dorazili i účastníci z dalekého Slovenska. Čekalo na ně několik možností, jak otestovat své schopnosti a modely v lese a pro příchozí byla připravena ukázka bitvy z druhé světové války, ve které se střetli Nacisti se Sověty, a německá technika nakonec zvítězila.

 

Na expediční a trialovou cestu do lesa se vydalo nakonec přes padesát modelů. Hlavně pro zábavu než kvůli výsledku, čemuž odpovídá i to, že trestné body si zapisovali sami. A od prvních metrů v lese ukazovali, jak neuvěřitelné překážky jejich modely dokážou překonat.

Kdo nechtěl s modely do lesa, mohl se podívat na ukázku válečné bitvy v měřítku 1:6 s jediným československým vojákem v tomto měřítku. Parta nadšenců, která ji připravila, si dala práci i s malými pyrotechnickými efekty. Vítězství Wehrmachtu zajistilo to, že měl na rozdíl od Sovětů pojízdné tanky.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace