Kdy a kam

 • A tak to tenkrát bylo - autorský muzikál L. Horníka

  Úterý 22.5 18:00 - Písek, Divadlo Pod Čarou

  Parodie z Divokého západu v podání muzikálového kroužku ZŠ J. Husa Písek.

 • Čochtan vypravuje

  Úterý 22.5 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

  Nestárnoucí muzikál J. Voskovce a J. Wericha Divotvorný hrnec v osobité úpravě J. Dvořáka.

Zobrazit všechny události
 

Předsedkyni představenstva strakonického pivovaru Marcelu Vlčkovou sesadili z funkce

Marcela Vlčková

Marcela Vlčková

STRAKONICE - Marcela Vlčková skončila na postu předsedkyně představenstva společnosti Dudák - Měšťanský pivovar Strakonice. Rada města ji ve středu 27. ledna s okamžitou platností odvolala. Podle dobře informovaného zdroje měla být Marcele Vlčkové nabídnuta nejprve rezignace, kterou údajně nepřijala. Pak došlo k odvolání.


„Rada města tímto děkuje Ing. Marcele Vlčkové za její dosavadní působení ve strakonickém pivovaru, kde pomohla svou ekonomickou erudicí dostat pivovar z dlouhodobě špatného hospodaření k dosažení ziskového výsledku za rok 2015. Důvodem rozhodnutí jediného akcionáře byla mimo jiné snaha zvýšit výstav piva Dudák, proto byl do funkce člena představenstva jmenován sládek Ing. Dušan Krankus, odborník z oboru pivovarnictví. Nový sládek pivovaru Strakonice se za necelé roční působení ve společnosti zasadil o znovuobnovení kvality strakonického piva a pozvednutí prestižního jména obchodní značky Dudák- Měšťanský pivovar Strakonice, a.s," píše se v oficiální tiskové zprávě, kterou v pátek 29. ledna dopoledne předala novinářům mluvčí radnice Markéta Bučoková.

Předsedou představenstva pivovaru byl zvolen Rudolf Oberfalcer (dosud místopředseda) a místopředsedou Josef Štrébl (dosud člen). Ve Strakonicích začíná pomalu platit pořekadlo "do roka a do dne". V prosinci rezignovala na post radní, zastupitelky i místostarostky Helena Brejchová. Bylo to přibližně rok od okamžiku, kdy odvolala z funkce ředitele městského ústavu sociálních služeb. Marcela Vlčková byla ve funkci předsedkyně představenstva od prosince 2014. Vloni v únoru odvolalo představenstvo ředitele pivovaru Jaroslava Tůmu. Opět to je přibližně rok.

Další informace a názory zjišťujeme, podrobněji ve vydání Týdeníku Strakonicko ve středu 3. února.

Jarka Krejčová

Diskuse k článku - 26 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
« Novější příspěvky 1 2  | Starší příspěvky »
 • hezky 

  Reagovat

   

  To musel bílý tesák tnout do živého když jste jej zcenzurovali .A jsme zpátky v normalizaci

  Vloženo 6.2.2016 14:39:59

 • bílý tesák 

  Reagovat

   

  Přispěvěk byl skryt administrátorem, protože porušoval Pravidla pro vkládání příspěvků!

  Vloženo 5.2.2016 14:26:02

 • bílý tesak 

  Reagovat

   

  Dědku, vím že sedíš u mejlu a čtíš špínu na všechny strany a ta tvoje zlatá jalová husa taky, tak abyste měli na co odpovídat, tak povídej, jak to bylo v Třinci s MOIRA, předsedo představenstva. Už jsi zaplatil ty miliony, co jsi vybral jako předseda z účtu VÚ. A jedeme dál. Kdyby ses uřval o své pravdomluvnosti a jak jsi čistý, tak to neuřveš, existují důkazy, tak kdybys byl tak čestný, tak nám to všechno pěkně pověz. Minulost Tě dohonila, jen si ještě počkám. Takoví podnikatelé jako jsi ty nemají co dělat ani v ANO.

  Vloženo 4.2.2016 14:44:13

  • chacha 

   Reagovat

    

   Na to nebude mít odvahu, přiznat se ke své téměř kriminální minulosti.

   Vloženo 4.2.2016 22:28:11

 • Věnceslav 

  Reagovat

   

  Víc tendenční a pravděpodobně zaplacený článek ,jsem dlouho nečetl.Také je hezké, jak se zde vyjadřují pouze filantropka Vlčková se svým manželem:-)Velmi špatná novinářská práce.

  Vloženo 3.2.2016 22:12:06

  • chacha 

   Reagovat

    

   Vidím, že strakoničtí pobírači sociálky se třema třídama ZŠ, ještě ani v době elektřiny a internetu nedokázali zjistit význam slova filantrop. Tak zkuste nalít petrolej do vašich počitadel, zapalte knoty a až vám to naběhne na provozní teplotu, zkuste s aspoň vygooglovat význam tohoto slova. Když už vám na to nestačí vzdělání. No ale co čekat v tomhle kraji závisticů.

   Vloženo 3.2.2016 23:08:20

   • Mario 

    Reagovat

     

    Všichni krom blbce pochopili,že v případě pí...Vlčkové je označení "filantropka",sarkasmem a ironií,jen nevzdělaný hejtr, který tupě uráží všechny příspěvky, které nejsou adorací jeho manželky to nepochopil.Tak když už jsme u těch nevzdělaných strakoňáků,tak je zábavné, že je uráží někdo s nějakým učnákem a nebo s pofiderním titulem ze soukromé-placené VŠ,typu plzeňských práv.Tak vítejte v tomto kraji.

    Vloženo 4.2.2016 22:27:03

 • Pravdomluv 

  Reagovat

   

  Už se to sype, nejdřív Brejchová, teď tahle a za měsíc to bude další z těch nešťastníků, kteří se snaží ovládat Strakonice. Ať je to rychle. Bude potřeba Straky dát po téhle éře plné omylů dát zase do kupy.

  Vloženo 29.1.2016 22:45:14

  • ghk 

   Reagovat

    

   Do kupy se chceš dát hlavně ty. Vyschly ti příjmy co? Holt tě to už nesype jako dřív.

   Vloženo 30.1.2016 09:21:44

   • Pravdomluv 

    Reagovat

     

    Moc se pleteš ghk, nikdy jsem že Strak neviděl ani korunu, ale žádné vedení města nedělalo tolik sviňáren a podrazů jako tahle garnitura.

    Vloženo 30.1.2016 11:06:55

    • anonymní čtenář 

     Reagovat

      

     Zahraváš si o přestupek za pomluvu :)

     Vloženo 31.1.2016 11:30:40

« Novější příspěvky 1 2  | Starší příspěvky »
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace