Kdy a kam

  • Jak na počítač – školení pro začátečníky

    pondělí 23.4 8:30 - Písek, Městská knihovna

    Základy používání PC – soubory, složky, word, excel, internet, e-mail apod. Věnovat se Vám bude i individuálně lektor Mgr. Petr Bruncvík. Určeno pro začátečníky všech věkových kategorií.

  • Pohádková klubovna

    pondělí 23.4 15:00 až 16:00 - Písek, Městská knihovna

    Čtení, vyprávění a dramatizace pohádek i jiných příběhů pro děti mladšího školního věku.

Zobrazit všechny události
 

Propad hradební zdi může znamenat problém v táborském podzemí

TÁBOR - Zábrany u parkoviště na Tržním náměstí ohraničují místo, kde se propadl chodník. Město chtělo místo opravit, ale ukázalo se, že problém bude daleko závažnější. Průzkumem vyšlo najevo, že se rozpadá hradební zeď pod Tržním náměstím.


"Může to signalizovat problém v podzemí, kde by mohl být propad i několik metrů," uvedla místostarostka Kateřina Bláhová. "Opravu propadlého chodníku nahoře na Tržním náměstí tedy zatím raději řešit nebudeme, abychom neohrozili spodní část. Hradební zeď se pokusíme do konce května sanovat, ale do hledání příčin v samotném podzemí se chceme pustit až po zářijových Táborských setkáních," upřesnila místostarostka a dodala, že ohrazený prostor na Tržním náměstí tedy zůstane dlouhodobě nepřístupný.


Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace