Kdy a kam

 • Cestujeme

  středa 19.9 17:00 - Hluboká nad Vltavou, KC Panorama

  Gruzie - vyprávět bude Ing. Ivan Kubát.

 • Společný koncert

  středa 19.9 19:00 - Písek, Koncertní síň Trojice

  Petr Rímský & Misitu, Jan Spálený a Petr Vašina.

Zobrazit všechny události
 

Rodina pohřešuje mladého muže. Jeho auto se našlo u Podolského mostu

Pohřešovaný Kristián Svozil (1992). , Autor: PČR

Pohřešovaný Kristián Svozil (1992).     Autor: PČR

PÍSECKO - Policie se obrací na veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po mladém muži z Písecka. Pohřešovaný opustil bydliště v obci Chřešťovice včera, tedy v neděli 8. července večer. Rodina se v obavách o jeho život a zdraví obrátila na policii.

Policisté doposud zjistili, že z domova odjel svým osobním automobilem značky Peugeot, který zůstal odstavený v blízkosti Podolského mostu. Ještě včera ve večerních hodinách probíhala v této lokalitě pátrací akce, do které se zapojili také policejní psovodi i letecká služba.

Pohřešovaný Kristián Svozil (1992) je zhruba 185 - 190 cm vysoké hubené postavy, má hnědočerné vlasy a zelené oči. Zdánlivé stáří 25 - 26 let. Popis oblečení ani žádné další údaje se doposud nepodařilo zjistit.  

Mladíka se zatím nepodařilo vypátrat. Policisté žádají každého, kdo by měl k pohřešovanému Kristiánu Svozilovi jakékoli informace, aby se obrátil na policii prostřednictvím linky 158 nebo osobně na jakékoli služebně.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace