Kdy a kam

  • Jak na počítač – školení pro začátečníky

    pondělí 23.4 8:30 - Písek, Městská knihovna

    Základy používání PC – soubory, složky, word, excel, internet, e-mail apod. Věnovat se Vám bude i individuálně lektor Mgr. Petr Bruncvík. Určeno pro začátečníky všech věkových kategorií.

  • Pohádková klubovna

    pondělí 23.4 15:00 až 16:00 - Písek, Městská knihovna

    Čtení, vyprávění a dramatizace pohádek i jiných příběhů pro děti mladšího školního věku.

Zobrazit všechny události
 

Snažili se zachránit bruslaře a použili vlastní oblečení. Policie teď hledá majitele

AKTUALIZOVÁNO - 22.3.2018 22:07

PÍSEK - Černá zimní bunda značky Fishbone, šedomodrá zimní bunda značky The North face, pletená čepice značky Carhartt a rukavice značky Forclaz. To jsou součásti oblečení, které zůstaly na místě po tragické události, kdy se 3. března nedaleko Žďákovského mostu na Orlické přehradě probořil led pod bruslařem z Kolínska. Policie má v držení části oblečení lidí, kteří se snažili bruslaři pomoci. Muž však zmizel pod ledem a utonulý byl nalezen až po několika dnech.

 

Lidé, kteří chtěli pomoci při nešťastné události, k tomu oužívali své osobní svršky a ty na místě po záchranné akci zůstaly. Policie proto dává na vědomí, že v následujících čtrnácti dnech zůstanou pro vyzvednutí na služebně v Písku Na Výstavišti 377 (tel.: 974 235 440), po této době budou předány na Městský úřad v Písku jako nalezené věci.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace