Technická památka mapuje prostřednictvím poutavých videoexpozic historii zásobování města vodou.

Program o bezproblémovém soužití lidí se psem, zaměřený hlavně na setkání s cizím psem.

Živé Milevsko - Anketa

Chcete v Milevsku workoutové hřiště?

Sousedovice hrály doma s lídrem nerozhodně, trenér byl s bodem spokojený

SOUSEDOVICE - Souboj nejlepších vítěze neměl. Ve 24. kole fotbalové I. B třídy skupiny B se v Sousedovicích v sobotu 2. června utkaly dva nejlepší týmy průběžné tabulky, domácí Westra přivítala vedoucí Lažiště. Duel skončil smírně 1:1 (1:1), když vše podstatné se odehrálo už v první půli. Hosty poslal do vedení ve 27. minutě Linhart, deset minut poté srovnal Tomáš Glazunov. Sousedovický trenér Přemysl Šroub byl s bodem spokojený s ohledem na suverenitu, s jakou Lažiště soutěž vyhrálo. Byla to pro něj teprve druhá remíza, jinak ztratilo ještě dvěma prohrami. Zbylých dvacet duelů vyhrálo. Sousedovice si pohoršily dvě kola před koncem sezony na třetí místo, spadly o skóre za Lhenice, naopak mají lepší skóre než čtvrtá Čkyně při rovnosti bodů.