Kdy a kam

  • Cestujeme

    středa 19.9 17:00 - Hluboká nad Vltavou, KC Panorama

    Gruzie - vyprávět bude Ing. Ivan Kubát.

  • Společný koncert

    středa 19.9 19:00 - Písek, Koncertní síň Trojice

    Petr Rímský & Misitu, Jan Spálený a Petr Vašina.

Zobrazit všechny události
 

Soutěž: Hrajte o víkend v jurtě a zábavu na Lipně

Každou středu až do 22. srpna přicházíme s otázkou. Kdo odpoví, má hned dvě šance - jednak vyhrát Královský balíček zážitků na Lipně, o který losujeme každý týden, a jednak v závěru prázdnin v konečném slosování všech letních odpovědí vyhrát prodloužený víkend v jurtě v lipenském kempu Modřín v závěru září. Před týdnem jsme se ptali: Koho byste vzal do jurty a proč? A nápadití čtenáři se našli!

 

Například Jiřina Králíková z Písku odpověděla, že by do jurty vzala svou dceru, která jí splnila minulý rok přání a s vnoučaty je vzala na Kubu, kde si jen s batohy prošli západní a část střední Kuby. Josef Malý ze Sezimova Ústí by zase sebou vzal svou manželku jako díky a dárek k 50. výročí svatby. Nakonec jsme ale v tomto kole vybrali odpověď devítiletého Filipa Tourka z Košic u Tábora který napsal: "Nejlepší by bylo vzít mongolského pastevce, aby mi vše názorně předvedl, ale protože bych se s ním asi těžko domlouval, tak bych vzal taťku, protože se mnou nechce jet pod stan. Že by se prý na zemi nevyspal."

 

Po prvním kole samozřejmě otci rodiny Tourkových ještě nic nehrozí, ale výlet si mohou udělat Tourkovi pěkný. Filip vysoutěžil Královský balíček lipenských zážitků, který zahrnuje vstup na Stezku korunami stromů, do Království lesa a jízdné ve Stezka busu nebo lanovkou. Blahopřejeme a taťka zatím může v kempu Modřín jurtu omrknout. Losovat o pobyt budeme v závěru srpna.

 

A další soutěžní otázka? Tady je:

 

Kdy jste naposledy spali pod stanem a jak na to vzpomínáte?

 

Těšíme se na odpovědi, pište nejpozději v pondělí 16. července na e-mail soutez@jihocesketydeniky.cz. Hezké léto!

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace