Kdy a kam

  • Výlov rybníka Starý

    Čtvrtek 18.10 - Tchořovice, rybník Starý

  • Zájezd do Českého Krumlova

    Čtvrtek 18.10 - Písek, Senior Point

Zobrazit všechny události
 

Beko Fresh festival: Hrajte o menu Zdeňka Pohlreicha

Pro naše čtenáře jsme připravili speciální soutěž. Hrajeme o degustační menu, připravené přímo na festivalu při show Zdeňka Pohlreicha. A to už stojí za to se zapojit. Pravidla jsou více než jednoduchá. Stačí nám emailem poslat správnou odpověď na soutěžní otázku, která zní:

Jak se jmenuje televizní pořad, ve kterém Zdeněk Pohlreich radí provozovatelům, jak vylepšit jejich restauraci?

Milovníci televizního vaření už jistě odpověď znají. Pošlete nám ji do pondělí 28. května do pravého poledne na adresu marketing@jihocesketydeniky.cz a výhra může být třeba vaše. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, kterému věnujeme dvě vstupenky na Beko Fresh Festival v Českých Budějovicích a poukaz na degustační menu uvařené při show Zdeňka Pohlreicha pro jednu osobu. V odpovědi nezapomeňte uvést svoje jméno a příjmení, svoji adresu a kontaktní telefon, abychom vás mohli o výhře vyrozumět. Jméno výherce uveřejníme v našich novinách a na webu jcTED.cz, ve středu 30. května.

Upozornění: Odesláním odpovědi na uvedenou adresu, vyslovujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů pro účely této soutěže. Údaje nejsou zpracovávány automatizovaným způsobem. Jméno a ostatní údaje výherce, budou předány pořadatelům festivalu. Po ukončení soutěže budou osobní údaje všech soutěžících smazány a skartovány.

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace