Kdy a kam

  • DESKOHRÁTKY

    Čtvrtek 16.8 13:00 až 18:00 - Český Krumlov, Městská knihovna

    Logické, karetní, matematické a dobrodružné hry.

  • Toulky barokními Budějovicemi - netradiční prohlídka

    Čtvrtek 16.8 20:00 - České Budějovice, sraz před radnicí

    Procházka za doprovodu sochaře Josefa Dietricha Budějovicemi v období baroka. Vstupenky pouze na předběžné rezervace.

Zobrazit všechny události
 

Cyklokrosový svátek je za dveřmi. Kdo půjde zadarmo?

Sice pomalu ale nezadržitelně se blíží první listopadový víkend letošního roku a spolu s ním také Evropský cyklokrosový svátek. Táborské cyklokrosové ME 2017, na které se nedočkavě těší fanoušci cyklistiky a cyklokrosu zvlášť. Když jsme napsali, že se přiblížil první listopadový víkend, musímě, ač neradi dodat, že je tady poslední říjnové číslo našich novin a spolu s ním také končí soutěž o vstupenky na táborské cyklokrosové ME 2017 a zvonečky, se kterými vás bude u trati pořádně slyšet a jistě pomohou hnát naše borce dopředu. A protože to bylo poslední kolo, rozhodli jsme se počet odměněných pořádně zvýšit.  

V posledním kole soutěže, které končilo v pondělí 23. října jsme se ptali, na kterém místě skončila na cyklokrosovém MS v Táboře v roce 2010 Kateřina Nash. A stejně jako v kolech předchozích, neměl nikdo se správnou odpovědí, že Kateřina Nash skončila čtvrtá, problémy.

Vstupenku se zvonečkem od nás tedy v tomto kole dostanou: Miroslav Kakos, Nikola Volosová a Marek Rozmuš, všichni z Tábora, Pavel Hájek z Veselí nad Lužnicí, Monika Žatecká z Plané nad Lužnicí, Tomáš Ouředník z Písku, Josef Sumerauer z Červeného Záhoří a Zuzana Dvořáková z Dražiček. Gratulujeme.

A teď už jen hurá k trati a doufat, že si naši reprezentanti povedou co nejlépe. Zvonky v rukou fandů jim určitě pomohou.

-red-  

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace