Kdy a kam

  • Old Steam Boat - Jazz Band

    pondělí 23.10 19:30 - Lázně Aurora, Třeboň

  • La Traviata - opera

    pondělí 23.10 19:00 - České Budějovice, Metropol

Zobrazit všechny události
 

Hrajeme o vstupenky na cyklokrosové ME

JIŽNÍ ČECHY - O prvním listopadovém víkendu bude Tábor hostit mistrovství Evropy v cyklokrosu. V sobotu 4. listopadu se uskuteční závod kategorie Masters, v neděli pak od rána postupně půjdou na trať junioři, ženy U23, muži U23 a odpoledne pak ženy a muži kategorie Elite. Česká reprezentace bude mít horká želízka v ohni - Kateřinu Nash nebo Michaela Boroše. Areál na Komoře bude opět připravený na příjezd fanoušků.

 

Soutěž: Buďte fanouškem, který je slyšet

 

Až do konce října, hrajeme o vstupenky na táborské cyklokrosové ME 2017, v hodnotě 290 korun. Ke každé vstupence jako bonus přidáme zvonek, se kterým budou výherci u trati pořádně slyšet ale hlavně, hnát naše borce dopředu.

 

Ve třetím kole, které končilo v pondělí 16. října jsme se ptali, kdo zvítězil na cyklokrosovém MS v Táboře v roce 2010 v mužské kategorii juniorů. Se správnou odpovědí, Tomáš Paprstka, opět soutěžící neměli sebemenší problémy. Vstupenku se zvonečkem od nás dostanou: Jarka Matoušková z Tábora, Vlastimil Kupsa z Ústrašic a Zdeněk Kalaš z Bechyně. Gratulujeme.

 

Pokud jste neuspěli,nezoufejte. Stále máte šanci. Teď v tomto kole, pokud znáte odpověď na otázku: Na kterém místě skončila na cyklokrosovém MS v Táboře v roce 2010 v kategorii Elite ženy Kateřina Nash?

 

Odpovídat můžete do pondělí 23. října do 10 hodin na email marketing@jihocesketydeniky.cz. Ze správných odpovědí opět vylosujeme další tři výherce zvonečků a vstupenek na letošní táborský cyklokrosový svátek. V odpovědi nezapomeňte uvést své jméno a příjmení, bydliště a kontaktní telefon, na kterém vás zastihneme.  

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace