Kdy a kam

  • Příhody Maxipsa Fíka

    neděle 22.4 16:00 - Protivín - Dům kultury

    Čihoherní představení Divadla Krapet.

  • Taneční odpoledne s písničkou (netradiční)

    neděle 22.4 15:00 - Strakonice, Dům kultury

    Hudebně zábavný pořad multiinstrumentalisty a zpěváka Jiřího Helekala.

Zobrazit všechny události
 

Přeštěnice se blíží - hrajeme ještě jednou. Teď už opravdu naposledy

Pětkrát po sobě měli vždy čtyři soutěžící vyhrát po jednom lístku na přeštěnický festival. Čtyři kola jsme vyhodnotili, dnes to páté. Ptali jsme se, Kdy (datum a čas) vystoupí v Přeštěnici zpěvák Sebastian? Odpověď byla jednoduchá. Pátek 30. června v 15 hodin. Pátou sadu lístků získali: Bohumila Havlová z Řepice, Marie Weselowská z Českých Budějovic, Rostislav Filař z Týna nad Vltavou a Marcela Tupá z Kučeře.

Ještě jedno kolo

Pro obrovský zájem jsme se dohodli s pořadateli a udělali ještě šesté kolo. Opravdu poslední. Soutěžní otázka: Jaká kapela a v kolik hodin ve čtvrtek 29. června zahraje jako první a zahájí tak přeštěnický festival?

Odpovědi posílejte na email marketing@jihocesketydeniky.cz do pondělí 26. června do 10 hodin. Hned poté vylosujeme čtyři výherce a vyrozumíme je emailem.  V odpovědi na sebe uveďte bydliště a kontaktní telefon. Tak hodně štěstí při hře.

-pr-

 

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace