Kdy a kam

  • Výlov mlýnského rybníka a představení nové knihy J. Pixové Za osudy klapajících perliček

    sobota 23.9 - Hoslovice

    Od 10. do 16.00 hod. ukázky kuchyňské úpravy ryb, pečení chleba v původní peci (vč. ochutnávky). Řemeslný jarmark, tvořivé dílny pro děti, ukázky řemesel. Hudba: harmonikář a kapela Z Vršku. Během dne představení nové knihy J. Pixové Za osudy klapajících perliček (o osudech 16 mlýnů: např. v Hoslovicích, Česticích, pod Dobrší, ve Stachách atd.)

  • Sobotníci: Rozkvět Tábora v době Václava Soumara

    sobota 23.9 14:00 - Tábor - sraz na Žižkově náměstí

    Vlastivědná procházka pro zájemce o historii.

Zobrazit všechny události
 

Přeštěnice se blíží - hrajeme ještě jednou. Teď už opravdu naposledy

Pětkrát po sobě měli vždy čtyři soutěžící vyhrát po jednom lístku na přeštěnický festival. Čtyři kola jsme vyhodnotili, dnes to páté. Ptali jsme se, Kdy (datum a čas) vystoupí v Přeštěnici zpěvák Sebastian? Odpověď byla jednoduchá. Pátek 30. června v 15 hodin. Pátou sadu lístků získali: Bohumila Havlová z Řepice, Marie Weselowská z Českých Budějovic, Rostislav Filař z Týna nad Vltavou a Marcela Tupá z Kučeře.

Ještě jedno kolo

Pro obrovský zájem jsme se dohodli s pořadateli a udělali ještě šesté kolo. Opravdu poslední. Soutěžní otázka: Jaká kapela a v kolik hodin ve čtvrtek 29. června zahraje jako první a zahájí tak přeštěnický festival?

Odpovědi posílejte na email marketing@jihocesketydeniky.cz do pondělí 26. června do 10 hodin. Hned poté vylosujeme čtyři výherce a vyrozumíme je emailem.  V odpovědi na sebe uveďte bydliště a kontaktní telefon. Tak hodně štěstí při hře.

-pr-

 

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace