Kdy a kam

  • Politické procesy 50. let aneb Proč nesmíme zapomínat - přednáška

    pondělí 25.6 19:00 - České Budějovice, Jihočeské divadlo - Studiová scéna Na Půdě

  • Mgr. Kateřina Pražáková, Ph.D. - Kříž proti půlměsíci - přednáška

    pondělí 25.6 16:00 - České Budějovice, Jihočeská vědecká knihovna - pobočka Lidická 1

    Války s Turky a jejich obraz v raně novověkém novinovém zpravodajství.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Živé Milevsko - Anketa

Chcete v Milevsku workoutové hřiště?

 
 
 
 
 
 

Přeštěnice se blíží - hrajeme ještě jednou. Teď už opravdu naposledy

Pětkrát po sobě měli vždy čtyři soutěžící vyhrát po jednom lístku na přeštěnický festival. Čtyři kola jsme vyhodnotili, dnes to páté. Ptali jsme se, Kdy (datum a čas) vystoupí v Přeštěnici zpěvák Sebastian? Odpověď byla jednoduchá. Pátek 30. června v 15 hodin. Pátou sadu lístků získali: Bohumila Havlová z Řepice, Marie Weselowská z Českých Budějovic, Rostislav Filař z Týna nad Vltavou a Marcela Tupá z Kučeře.

Ještě jedno kolo

Pro obrovský zájem jsme se dohodli s pořadateli a udělali ještě šesté kolo. Opravdu poslední. Soutěžní otázka: Jaká kapela a v kolik hodin ve čtvrtek 29. června zahraje jako první a zahájí tak přeštěnický festival?

Odpovědi posílejte na email marketing@jihocesketydeniky.cz do pondělí 26. června do 10 hodin. Hned poté vylosujeme čtyři výherce a vyrozumíme je emailem.  V odpovědi na sebe uveďte bydliště a kontaktní telefon. Tak hodně štěstí při hře.

-pr-

 

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace