Kdy a kam

  • Jara tvář radostná - jarní koncert

    neděle 28.5 18:00 - Park pod Kotnovem v Táboře

    V rámci Týdnu uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby vystoupí pěvecký spolek Hlahol, který bude řídit Zdeněk Beneš.

  • Knihovna duší - zrcadlo svědomí

    neděle 28.5 14:30 - Divadlo Oskara Nedbala, Tábor

    Ukončení sezony taneční skupiny CODA. Ukázky celoroční práce dětí, mládeže i dospělých.

Zobrazit všechny události
 

Přeštěnice se blíží - hrajeme o druhou sadu čtyř lístků

Každý týden až do 21. června, čekají každý týden vždy na čtyři vylosované výherce volné lístky na tento parádní festival. Na každého jeden lístek. Jak na to? Stačí emailem na adresu marketing@jihocesketydeniky.cz, napsat správnou odpověď na soutěžní otázku a mít trochu štěstí při losování. A lístek může být váš. Otázka pro tento týden:

Po kolikáté bude hrát kapela Harlej v Přeštěnici?

Odpovědi můžete posílat do pondělí 29. května, do 10 hodin na uvedený email. Výherce vyrozumíme po vylosování. V odpovědi na sebe uveďte bydliště a kontaktní telefon. Tak chutě do toho. Druhá sada čtyř lístků čeká na výherce. Jen na závěr. Pokud se vylosovanému dvakrát po sobě nedovoláme, jeho nárok propadá a my vylosujeme dalšího výherce.

Kdo získal první sadu lístků

Otázka v minulém kole soutěže zněla: Po kolikáté se festival letos v Přeštěnici koná? Tady dělali někteří soutěžící chybu. Celkově  dosud proběhlo šestnáct ročníků. Ale první dva se konaly v Milevsku. Takže v Přeštěnici proběhlo čtrnáct ročníků . Ten letošní se tedy v Přeštěnici koná po patnácté. Nikoli po sedmnácté, jak někteří soutěžící uvedli.

Šťastnými výherci prvních čtyř lístků se stali Petr Kratochvíl z Radkova, Milan Kašpar z Nové Vsi, Martin Kofroň ze Soběslavi a Jana Kupilíková z Opařan. 

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace