Kdy a kam

  • Letní kino: Fakjů pane učiteli 2

    Úterý 14.8 - Milevsko - amfiteátr Domu kultury

    Začátek po setmění, v cca 20.30 hod.

  • Koncert skupiny HrajeTo na Stezce korunami stromů

    Úterý 14.8 19:00 - Lipno Nad Vltavou

    Koncert, harmonikářské duo z Českého Krumlova, které doprovází ti nejlepší bubeníci.

Zobrazit všechny události
 

SOUTĚŽ. Hrajte o víkend v jurtě na Lipně

Až do 22. srpna, každou středu, probíhá naše velká letní soutěž o víkend v jurtě a zábavu na Lipně. Kdo ví a odpoví, má hned dvě šance na výhru. Jednak vyhrát Královský balíček zážitků na Lipně, o který losujeme každý týden anebo druhá šance, zúčastnit se závěrečného slosování o již zmíněný víkend v jurtě. Do tohoto slosování zařadíme všechny došlé odpovědi ze všech kol. Včetně těch, které případně v některém kole již vyhrály.

Další možnost k zařazení do slosování nabízíme dnes. Tady je: Jaký byl váš nejzajímavější zážitek při spaní venku? Ať už pod stanem nebo jen tak pod širákem.

Svoje zážitky z dob dávno minulých anebo nedávných, humorné i strašidelné, nám můžete zasílat nejpozději do pravého poledne pondělí 23. července na email soutez@jihocesketydeniky.cz nebo poštou na adresu některé z našich redakcí. V odpovědi nezapomeňte uvést svoje jméno a přijmení, bydliště a telefonní kontakt, na kterém vás vyrozumíme o případné výhře. Do předmětu emailu uveďte Jurta.
Odpovědi vyhodnotíme a výherce tohoto kola uveřejníme ve středu 25. července v našich novinách a na webu Jižní Čechy TEĎ.

UPOZORNĚNÍ: Zasláním odpovědi na uvedený email, vyslovujete souhlas se zpracováním svých osobních údajů, pro účely této soutěže. Údaje nejsou zpracovávány automatizovaným způsobem. Osobní údaje výherců budou po vylosování předány pořadatelům festivalu k zajištění předání výhry. Všechny osobní údaje budou po ukončení soutěže vymazány a skartovány.

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace