Kdy a kam

  • Jiří Hájíček: Dešťová hůl - autorské čtení + diskuse

    Úterý 24.1 19:00 - Tábor - Baobab&Dílna, Pražská 157

    Setkání s autorem románů z prostředí jihočeského venkova. Čtení z novinky Dešťová hůl a diskuse, proč získal ocenění Kniha roku Lidových novin.

  • Dva: Andrej Rády a Alena Pintýřová - vernisáž výstavy

    Úterý 24.1 17:00 - Sladovna, Písek

    Obrazy, olejomalby a batikované obrazy.

Zobrazit všechny události
 

Soutěžíme o skipasy. Známe pátého výherce a šestou otázku

I letos je tu soutěž o skipasy do skiareálů, o kterých píšeme. Pravidla jsou jednoduchá. Vždy ve středu se v našich novinách anebo na webu www.JcTED.cz dozvíte novou soutěžní otázku, na kterou se odpovídá pomocí SMS zprávy. A máte 6 dnů na odpověď. V pondělí z došlých odpovědí vylosujeme výherce, který od nás získá skipas do některého areálu. SMS zprávy se posílají ve tvaru JCT mezera SKI mezera PÍSMENO ZVOLENÉ ODPOVĚDI mezera a POČÁTEČNÍ PÍSMENO SKIAREÁLU, do kterého chcete jet, (Lipno - L, Sternstein – S, Hochficht - H), na telefoní číslo 900 06 09. Pak už stačí jen počkat, jestli se štěstí usměje právě na vás a vyrazit lyžovat se skipasem od nás.

Pátá otázka se týkala zimní Olympiády v Calgary (1988). Ptali jsme se kolikačlenný byl bob borců z Jamajky, jejichž příběh se dočkal filmového zpracování v nesmrtelném snímku Kokosy na sněhu. Správná odpověď byla pod písmenem A) čtyřbob. Pro jednodenní skipas na Sternstein si k nám přijde Iveta Matějů ze Soběslavi.    

Šestá otázka:

Kromě spousty jiných úspěchů, jako trojnásobný titul juniorské mistryně světa nebo druhé místo na X Games, získala snowboardistka Eva Samková na zimní olympiádě v Soči (2014) zlato. Ale...

V jaké disciplíně to bylo?

Za A) skicross anebo za B) snowboardcross anebo za C) paralelní slalom.  

SMS odpovědi ve tvaru JCT mezera SKI mezera PÍSMENO ZVOLENÉ ODPOVĚDI mezera PÍSMENO SKIAREÁLU (Lipno, Sternstein, Hochficht) pošlete do čtyř odpoledne v pondělí 23. ledna na telefonní číslo 900 06 09. Správnou odpověď, jméno výherce a další soutěžní otázku se dozvíte ve středu 25. ledna v našich novinách a na webu Jižní čechy TEĎ (www.jcted.cz).

Upozornění pro soutěžící. Pokud se vylosovanému výherci dvakrát po sobě nedovoláme, jeho výhra propadá a my vylosujeme dalšího šťastlivce.

Cena jedné SMS je 9 korun včetně DPH. Technicky zajišťuje Globdata a.s., www.globdata.cz, www.platmobilem.cz

 

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace