Kdy a kam

  • Seminář Nauč se odhalit pravou tvář člověka podle rukopisu

    pátek 19.1 17:00 až 20:00 - Milevsko - Dům kultury

    Dále 21.2.

  • Černý desky jsou dobrý - hudba k tanci i poslechu 60. až 90. let

    pátek 19.1 20:30 - Písek - Divadlo Pod Čarou

Zobrazit všechny události
 

Vydejte se na Madagaskar. Hrajeme o lístky

Pojďte se vydat na dobrodružnou cestu s oblíbenými zvířátky z filmu Madagaskar – s Martym, Alexem, Melmanem a Glorií a všemi dalšími. Zažijte jejich cestu do Afriky společně s nimi. Muzikálové dobrodružství nejlepších přátel z newyorské zoologické zahrady provází hit I Like to Move It (Já tak rád trsám, trsám), který nazpíval v české verzi Václav Noid Bárta. Dojemný a zábavný příběh o cestě zvířat ze ZOO v New Yorku až do divočiny na Madagaskaru, můžete se svými dětmi, zažít v Českých Budějovicích v Budvar Aréně. Představení se hrají hned dvě. Obě v sobotu 21. října. První začíná ve dvě a druhé v pět hodin odpoledne.

Které vstupenky jsou volné a za kolik si je můžete koupit, zjistíte na stránkách www.ticket-art.cz. Zakoupit si je můžete také ve všech našich redakcích.

Chcete na Madagaskar zadarmo?

Není nic snadnějšího. Stačí znát odpověď na soutěžní otázku, odpovědět a mít trochu štěstí při losování. Takže tady je otázka: Ve kterém městě se nacházela ZOO, ze které se zvířátka na Madagaskar vydala? Odpovědi pište na email marketing@jihocesketydeniky.cz do pondělí 16. října, do 10 hodin. A teď pozor. Z došlých správných odpovědí vybereme deset šťastlivců, kterým dáme lístky pro čtyřčlennou rodinu. To už určitě stojí za to. Tak neváhejte a pište. Do emailu s odpovědí nezapomeňte uvést svoje jméno, příjmení, bydliště a také číslo mobilního telefonu, na kterém vás zastihneme a domluvíme se, jak si výhru převezmete. Tak hodně štěstí.

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace