Kdy a kam

  • Tajemství barev - diskusně vzdělávací večer s Ivanou Bečvářovou

    středa 24.1 18:00 - Milevsko - Dům kultury

    O psychologickém účinku barev, jaký je jejich správný výběr v závislosti na věku, pohlaví a temperamentu, o barvách a živlech, jaká jsou pozitiva a negativa barev atd.

  • Pjér La Šé´z - Duch západu a východu

    středa 24.1 19:00 - Písek - Divadlo Pod Čarou

    Přednáška s následnou besedou.

Zobrazit všechny události
 

Spolu s novou sezonou dnes na hokeji startuje i nová divácká soutěž. Hlasovací lístky u FANSHOPU

AKTUALIZOVÁNO - 13.9.2017 14:06

TÁBOR - Dnes v Táboře odstartuje nová sezona a kohouti se představí od 18 hodin na domácím ledě. Modrobílí si to rozdají s Pelhřimovem. Přijďte táborské borce na zimní stadion podpořit a zapojte se do nové divácké soutěže Srdcař zápasu!

Nově budou moci fanoušci sami určit nejlepšího hráče z domácího mužstva. V prostoru před FANSHOPEM budou pro fanoušky volně připraveny hlasovací lístky a krabice na vyplněné hlasovací lísky. Na lístky zájemci z řad fanoušků napíší jméno hráče, který se jim v daném utkání nejvíce líbil. Po sečtení všech hlasů bude na závěr utkání dotyčný hráč vyhlášen a převezme cenu za odvedený výkon v utkání od redakce Týdeníku Táborsko, Hlavního mediálního partnera HC Tábor. Hlasovací lístky je nutné vyplnit nejpozději do začátku třetí třetiny.

Diskuse k článku - napište váš názor

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace