• Koncert skupiny HrajeTo na Stezce korunami stromů

Úterý 14.8 19:00 - Lipno Nad Vltavou

Koncert, harmonikářské duo z Českého Krumlova, které doprovází ti nejlepší bubeníci.

Diváci na Křemelce viděli sedm gólů, pět v síti Junioru

STRAKONICE - Pět gólů inkasovali v generálce na novou sezonu fotbalisté Junioru Strakonice. V pátek 10. srpna doma podlehli Sousedovicím 2:5 (2:1). Přitom na sebe narazili soupeři z I. A a I. B třídy, jenže papírové předpoklady se nenaplnily a vyhráli hosté. Westra se ujala vedení, ale Junior do přestávky otočil. Po změně stran přišlo v 60. minutě vyrovnání, o tři minuty později domácí Máška nastřelil břevno. V 70. minutě Sousedovičtí otočili stav ve svůj prospěch a pak jim skvěle vyšel závěr, kdy vsítili další dvě branky v 82. a 84. minutě. Za domácí se prosadili Matěj Kostka a Zušťák, za hosty dvakrát Horňák a po jedné trefě zaznamenali Masák, Milan Glazunov a Tomáš Glazunov. Loni skončil souboj těchto soupeřů 4:0 pro Sousedovice...