Kdy a kam

 • Závěrečný koncert trubačů

  neděle 21.10 10:30 - Písek, prostory u Kamenného mostu

  Koncert je vyvrcholením 8. mezinárodního trubačského semináře a účastnit se budou např. trubači z Liptovského Hrádku, Prešova či Trutnova nebo z Hranic na Moravě.

 • Veřejné bruslení

  neděle 21.10 14:00 - Zimní stadion Vimperk

Zobrazit všechny události
 

Memoriál Karla Sokola skončil vítězstvím domácího týmu žen

ROVNÁ – Předposlední bodované soutěže v požárním útoku se v sobotu 26. srpna účastnilo osm týmů žen, devět mužských týmů a pět družstev veteránů. Jde o okresní pohárovou soutěž, kde se sbírají poslední body do celkového vyhodnocení. Počasí se jako vždy na této soutěži mimořádně vydařilo, ale samotná soutěž i samotným organizátorům trochu zhořkla.

 

Proč tomu tak bylo a proč se tedy po soutěži hodně diskutovalo a také slavilo? To vše se dozvíte ve středeční reportáži z Týdeníku Strakonicko. Dobrou zprávou je jistě fakt, že domácímu ženskému týmu, který šel do útoku jako první, se mimořádně dařilo. S časem 21,61 je už nikdo další nedokázal porazit a tak zlato zůstalo doma. Z mužských týmů se nejlépe zadařilo hasičům z Nových Kestřan, kteří měli skvělý čas 18,73. Za veterány nejlépe zabodovali čerti z Černětic a to s časem 21,86.

Více ve středečním Strakonicku.  

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Jana Kahudová 

  Reagovat

   

  Nechci bejt rejpal, ale SDH Mladějovice vám tam chybí paní Maradová ( v tištěné verzi)

  Vloženo 1.9.2017 21:02:24

  • Petra 

   Reagovat

    

   A to ja klidne budu rejpal. Zajimalo by me, proc v tistene verzi vynechala tym SDH MLADĚJOVICE!?? Mate snimi nejaky problem??

   Vloženo 3.9.2017 21:08:58

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace