Kdy a kam

  • Ágnes Kutas

    neděle 23.9 19:00 - Strakonice, Kavárna Železářství U Šulců

    Koncert houslistky a zpěvačky.

  • Písně Třicetileté války

    neděle 23.9 18:00 - Synagoga Český Krumlov

    Vokálně instrumentální soubor dobových nástrojů CHAIRÉ PŘÍBRAM.

Zobrazit všechny události
 

Na řemeslném workshopu tvořili děti i dospělí

VOLYNĚ – Řemeslný workshop v Pošumavské tržnici má již svou tradici a pravidelné místo v kalendáři nejen samotných aktérů, ale především návštěvníků. Vypravují se na něj všichni malí šikulové i s rodiči, aby se něco nového naučili.

Na řemeslném workshopu jde především o tvůrčí činnost v dílnách, kde lektoři nejen prodávají své výrobky, ale nechávají tvořit i návštěvníky. Na své si tu přišli v sobotu 15. září maminky, babičky, děti i tatínkové. V zastřešeném areálu si lze svůj výrobek umotat, slepit, namalovat, vystříhat, ušít, uháčkovat, vymodelovat a následně i sníst, odlévat, drátkovat, zažehlovat, smaltovat. Zkrátka si zde mohl každý vyzkoušet zručnost, fantazii a naučit či okoukat nové dovednosti. Nechybělo ani zdravé občerstvení, domácí limonády a jiné dobroty. Návštěvnost se dala počítat na stovky. Workshop je vždy bez poplatku za vstup. Platí se jen materiál v dílně. Ale neodvézt si vlastní výrobek nebo si tu něco krásného nekoupit, tomu snad nikdo neodolal. Organizátorka workshopu Veronika Kovářová střídá řemesla se šperkařským workshopem, na který se mohou všichni těšit na jaře příštího roku.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace