pondělí 23.10 19:30 - Lázně Aurora, Třeboň

• La Traviata - opera

pondělí 23.10 19:00 - České Budějovice, Metropol

Radomyšl přehrála ještě vloni druholigový Vajgar

PÍSEK - Ve 4. kole Krajské ligy ledního hokeje přivítalo mužstvo Radomyšle, které využívá azyl píseckého zimního stadionu, ještě vloni druholigový Vajgar, jehož kádr však po neúspěšné sezoně doznal velkých změn. Domácí šli do vedení už v první třetině „Francouzem“ Radkem Hovorou, který v zemi galského kohouta strávil dlouhých třináct sezon a letos se natrvalo vrátil do Písku, kde už chce hokejovou kariéru ukončit. Hosté brzy vyrovnali a dokonce se ujali vedení. Skóre však srovnal Petr Kica a na první přestávku se šlo za nerozhodného stavu 2:2. Druhá dvacetiminutovka byla ve znamení náporu domácího celku, když si vybudoval dvoubrankový náskok a ve třetí části ho gólem Ondřeje Gáby ještě zvýraznil. Hosté ale zbraně neskládali, měli snahu ještě závěr utkání zdramatizovat, ale dokázali jenom snížit na konečných 6:4.

Krajská liga muži

TJ Sokol Radomyšl – HC Vajgar J. Hradec 6:4 (2:2, 2:1, 2:1)

Branky a nahrávky: 1. Hovora (Kica, O. Gába), 17. Kica (O. Gába, Hovora), 26. Hovora (F. Bárta), 27. P. Procházka (Kica), 28. Šimoník (Jungbauer), 47. O. Gába (Kica, Hovora) – 9. M. Stach (Ištvánik, Koláček), 14. Lazorišák (Ištvánik), 39. Ondřej (Koláček), 56. M. Jindra (M. Stach, Gurka)

Rozhodčí: D. Čáp – Jan Lang, Maxa. Vyloučení: 3:2. Využití: 1:1. Diváků: 121

Radomyšl: R. Kříž – Pěnička, Burkoň, Kozák, P. Procházka, Jan Kudrna, R. Volf ml. – Šimoník, Jungbauer, P. Březina, Kica, Hovora, O. Gába, V. Marek, Strnad, F. Bárta. Trenéři Radek Hovora a Zdeněk Javůrek

J. Hradec: Pachmann – Popelka, Tržil, Koláček, Ištvánik – M. Stach, M. Jindra, Ondřej, Kalvas, Lazorišák, Gurka, Kubín, R. Procházka. Trenéři Vladimír Reisner a Zdeněk Ondřej

Ve středečních papírových Píseckých postřezích najdete rozhovor s hrajícím trenérem Radomyšle Radkem Hovorou, který strávil ve Francii dlouhých třináct sezon. Mimo jiné prozradí, kdo ho přinutil, aby se definitivně vrátil do vlasti.