neděle 23.9 19:00 - Strakonice, Kavárna Železářství U Šulců

neděle 23.9 18:00 - Synagoga Český Krumlov

Vokálně instrumentální soubor dobových nástrojů CHAIRÉ PŘÍBRAM.

Střelské Hoštice vyloupily Poříčí díky proměněné penaltě

Poříčí - Střelské Hoštice 1:2 (0:1). , Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

Poříčí - Střelské Hoštice 1:2 (0:1).     Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

POŘÍČÍ – Stále bez bodu! Fotbalisté Poříčí nezvládli ani šestý zápas sezony, kterým bylo sousedské derby se Střelskými Hošticemi.

Těm v 6. kole Dudák okresního přeboru v sobotu 15. září na domácím hřišti podlehli 1:2 (0:1), když hosté vstřelili vítězný gól z penalty.

Do vedení se dostali ve 26. minutě po individuální akci Rejška, který se probil až před brankáře a otevřel skóre. Poříčí vyrovnalo v 51. minutě Kejdou, jenže dlouho se neradovalo. Už za tři minuty si hosté vzali vedení zpět poté, kdy kapitán Kokrda proměnil pokutový kop.

Souboj týmů z opačných pólů tabulky, který sledovalo 250 (!) diváků, tak dopadl lépe pro ten, který je jedním z favoritů na prvenství. Naopak domácí Otavan zůstává v tabulce poslední.