Kdy a kam

  • Cestujeme

    středa 19.9 17:00 - Hluboká nad Vltavou, KC Panorama

    Gruzie - vyprávět bude Ing. Ivan Kubát.

  • Společný koncert

    středa 19.9 19:00 - Písek, Koncertní síň Trojice

    Petr Rímský & Misitu, Jan Spálený a Petr Vašina.

Zobrazit všechny události
 

V Drachkově to nevyšlo Dřešínu. Jako jediný tým si zapsal neplatný pokus

DRACHKOV - O pohár starosty obce Drachkov přijelo ve čtvrtek 5. července bojovat 14 týmů mužských, mezi nimi i veteráni, a čtyři družstva žen. Soutěž v požárním útoku jela jako po másle, všichni si zapsali výsledné časy, až na tým mužů z Dřešína, kterým upadl koš do kádě a měli neplatný pokus. Proudař v žertu poznamenal, že běžel k terčům zbytečně, a kolega, když viděl, že to nevyšlo, použil peprné slovo, což vystihlo daný okamžik.

Mezi muži se nejlépe dařilo Litochovicím (20,26), druhé byly Nové Kestřany (20,63) a třetí Sudoměř (21,62). V kategorii veteránů získaly zlato Černětice s časem 22,91, druhé místo obsadily Přechovice (24,06) a třetí Štěchovice (26,61).

Po útoku mužů a veteránů se začala jinak rozpálená obloha zatahovat, a tak si rozhodčí pro jistotu nedali ani občerstvení, aby se soutěž stihla dokončit včas pro případ, že by sprchlo. Nejlepší výkon předvedly ženy z Nových Kestřan a měly obrovskou radost. Útok daly za 22,96. Pro stříbro si zaběhly ženy ze Štěchovic (23,08) a pro bronz ženy z Cehnic (25,13). Bramborová medaile zůstala tentokrát Novosedelským. Více v Týdeníku Strakonicko ve středu 11. července.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace