Kdy a kam

  • Po stopách Rožmberků

    pondělí 23.7 19:00 - Třeboň, Masarykovo náměstí

    Kostýmovaná prohlídka městem, začátek u kašny na Masarykově náměstí.

  • Loutkové pohádky Boďi Jaroměř

    pondělí 23.7 - Protivín, Dům kultury

    Kašpárek na skalním hradu – od 10.00 hod., O Zubejdě Solimánské – od 15.00 hod.

Zobrazit všechny události
 

Supercars se sjely na sraz v Milevsku

MILEVSKO - V pátek třináctého táborský klub milovníků sportovních a tuningových aut Asfaltado připomínal, že je tu už třináct let. Stalo se tak na třetím srazu Supercars, který Asfaltado pořádá s milevskou kavárnou V Klubu Vojty Daňhela. Sjela se nádherná auta, sešlo se hodně jejich obdivovatelů.

Průvodce Alex Barták představoval jednotlivá auta a jejich majitele. Program zpestřilo akční vystoupení milevské taneční skupiny NRG Crew, která vystoupila s choreografií Renaty Robauschové. Vznikla přímo pro tuto akci. NRG Crew se dnes musela obejít bez své vedoucí Pavly Pejšové. "Pavla jela se svou maminkou pro pejska do útulku," prozradila Renata Robauschová a rázem byla absence odpuštěna. 

U stánku restaurace V Klubu se grilovalo a nalévaly nápoje, pro děti byly připravené stolečky, u kterých kreslily auto svých snů. V půl desáté večer se pak hodnotil nejhezčí noční design. A o tom už víc ve středečních novinách, kde taky představíme některé super káry a ty, kdo je opečovávají a brázdí s nimi silnice. 

Na otázku, jestli je takový supersport Porsche 911GT3 Josefa Hrdličky ze Sepekova "babolap" na krásné dívky odpověděl majitel firmy Auto Hrdla se smíchem: "To nevím. Já jezdím tak rychle, že mě vůbec nemají šanci vidět."

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace