pondělí 23.10 19:30 - Lázně Aurora, Třeboň

• La Traviata - opera

pondělí 23.10 19:00 - České Budějovice, Metropol

Derby nabídlo šest branek a jasnou převahu Želče

Dražice odstrkávaly nájezdy domácí Želče jen s obtížemi. Domácí ovládli herně utkání a hlavně v druhé půli jednoznačně dominovali. Výsledek 4:2 je tak ještě dost mírný. , Autor: Josef Janda

Dražice odstrkávaly nájezdy domácí Želče jen s obtížemi. Domácí ovládli herně utkání a hlavně v druhé půli jednoznačně dominovali. Výsledek 4:2 je tak ještě dost mírný.     Autor: Josef Janda

ŽELEČ – Z posledních dvou kol vyválčili Želečtí jen bod, a tak jistě uvítali, že se v derby s tápajícími Dražicemi vrátili opět na vítěznou vlnu. Svěřenci trenéra Romana Lukáče sice dovolili vstřelit Dražicím úvodní branku, pak ale zanedlouho během dvou minut otočili. Hosté tahali za kratší konec, přesto díky Hojdarově penaltě prohráli poločas jen o branku. Nástup do druhé půle se povedl Želči, která už po čtyřech minutách zvýšila na 4:2. Ve zbytku utkání domácí jasně dominovali a jen střelecká nepřesnost jim zamezila v navyšování skóre.

Dražice se za půlku skoro nedostaly, až přišla poslední minuta. Náhradník Páša nastřelil ale v gólové pozici jen domácího obránce. Želeč porazila Dražice 4:2 a vyhlíží napínavý souboj v Olešníku. Dražice získaly v posledních šesti duelech pouhé dva body a lepší časy by mohl přinést domácí souboj s Novou Včelnicí.

TJ Sokol Želeč – TJ Dražice 4:2 (3:2), branky: 17. Brůžek, 18. Rabiňák, 31. Kukučka, 49. Kosobud – 14. Stuchlík, 40. Hojdar (z pen.), rozhodčí Kaštánek – Polák, Kotalík, ŽK (1-2): 44. Kukučka – 16. Veselý, 88. Stuchlík, 80 diváků.

Želeč: Blažek – Škrábek, Pavličko, Kosobud, Rabiňák (74. Bosnyak) – Holub, Brůžek (81. Kloc), Barteska (60. Fiala), Kukučka (86. Stránský), Šváb (90. Kordina) – R. Novotný.

Dražice: Baka – Bareš, Horka, Hojdar, Sedlák – D. Štecher, Hořejší (77. Veřtát), P. Novotný, Stuchlík – Veselý (64. Páša), J. Štecher.

V tištěném Táborsku objasní trenér Želče Roman Lukáč, proč domácí inkasovali jako první. Co říká na penaltovou situaci, z níž se Dražice dostaly před poločasem opět na dostřel? Trenér Lukáč také prozradí, jak se těší na příští utkání v Olešníku, který trénuje jeho kamarád Ladislav Táborský.

Z trenérského triumvirátu Dražic promluví Vlastimil Stuchlík. Jaké naděje dával svému týmu před utkáním? Proč hosté stáhli po hodině hry kapitána Miloše Veselého? Vysvětlí také, proč jsou před Dražicemi utkání podzimu.