• Lutz Hubner: Úča musí pryč!

středa 17.10 19:00 - České Budějovice, Jihočeské divadlo

Činohra. Režie Ivan Krejčí.

K bodovému zisku na hřišti Jihlavy nechybělo mnoho

Fotbalisté Táborska podlehli v Jihlavě těsně 1:2. Dvěma trefám v Tomově síti nezabránil ani David Klusák. , Autor: Karolina Kabíčková

Fotbalisté Táborska podlehli v Jihlavě těsně 1:2. Dvěma trefám v Tomově síti nezabránil ani David Klusák.     Autor: Karolina Kabíčková

JIHLAVA - Fotbalisté Táborska vyrazili v pátek odpoledne ke čtvrtému duelu letošní druholigové sezony na půdu Jihlavy. Stejně jako ve všech předchozích zápasech inkasovali jako první, tentokrát vydrželi až do 20. minuty. První letošní brankou na hřišti soupeře srovnal do poločasu Pavel Pilík, ovšem krátce po změně stran rozhodl o vítězství Vysočiny 2:1 Petr Tlustý.

Další šance už Táborsko nevyužilo, proti byla i jihlavská tyčka. Na další body si tak musí počkat svěřenci trenéra Kamila Tobiáše minimálně do neděle 19. srpna, kdy doma přivítají od 17 hodin Vlašim.

FC Vysočina Jihlava – FC MAS Táborsko 2:1 (1:1), branky: 20. Klobása, 49. Tlustý – 37. Pilík, rozhodčí Ginzel – Šimáček, Vodrážka, ŽK (1-1): 90+4. Vejmola – 89. Navrátil, 1 465 diváků.

FC Vysočina Jihlava: Vejmola – Vaculík, Tlustý, Štěpánek, Schumacher – Levin (90+1. Vedral) – Fulnek, Urblík (73. Machuča), Zoubele – Klobása (50. Javůrek), Klíma.

FC MAS Táborsko: Toma – Klusák, Navrátil, N´Gimbi, Šandera (87. Berešík) – Kučera – Pfeifer, Pilík, Frýdek, Musiol (69. N´Diaye) – Vandas.

Ve středečním Týdeníku Táborsko si přečtete další podrobnosti a hodnocení trenéra Táborska Kamila Tobiáše.