Kdy a kam

 • A tak to tenkrát bylo - autorský muzikál L. Horníka

  Úterý 22.5 18:00 - Písek, Divadlo Pod Čarou

  Parodie z Divokého západu v podání muzikálového kroužku ZŠ J. Husa Písek.

 • Čochtan vypravuje

  Úterý 22.5 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

  Nestárnoucí muzikál J. Voskovce a J. Wericha Divotvorný hrnec v osobité úpravě J. Dvořáka.

Zobrazit všechny události
 

Nové informace: Rozhodčí utrpěl těžký otřes mozku a poranění hrtanu

AKTUALIZOVÁNO - 11.1.2016 08:50

TÁBOR - Zástupci táborského hokejového klubu navštívili v nemocnici zraněného rozhodčího Patrika Vokřála. Sudí z Prahy při sobotním druholigovém zápase Tábora s Jabloncem nad Nisou dostal zásah hokejkou do krku od jabloneckého hráče Martina Tondra. Po krátkém bezvědomí se probral a byl převezen do táborské nemocnice. Tam zatím zůstává hospitalizován. Dnes by se měli lékaři rozhodnout, zda jej propustí do domácího léčení.

 

Jak potvrdil zdroj z táborského klubu, na videozáznamu inkriminovaný atak není, protože stejně jako drtivá většina diváků sledovala kamera dění u puku na protilehlé straně hřiště. Zraněný Patrik Vokřál si bezprostřední zásah nevybavuje, z debaty s kolegy rozhodčími vyvozuje, že Tondrův útok hokejkou zjevně směřoval na táborského hráče Černého. To odpovídá i ostatním svědectvím, která zatím zazněla. Čárový rozhodčí Aleš Vavruška do zápisu uvedl, že zásah viděl, že byl veden hráčem Tondrem s plným vědomím, a že hráč sudímu nepomohl, ale ujel na střídačku. 

Zápas byl bezprostředně po útoku ukončen za stavu 3:0 pro Tábor. Přivolaná záchranka přijela na zimní stadion za 18 minut. Zraněný rozhodčí nemohl hýbat hlavou. 

Teď bude případ řešit disciplinární komise. 

Diskuse k článku - 36 příspěvků
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
« Novější příspěvky 1 2 3 4  | Starší příspěvky »
 • jagr 

  Reagovat

   

  vesnice by nemely mit hokejove tymy,oni si pak na lede mysli za jsou porad na poli a na poli se musi sekat hlava nehlava,kde je vubec ten tabor?se divim ze se nejmenuji taborsti husite a nehrajou rovnou s palcaty a sudlicemi,njn cesky hokej bude za chvili niz nez cesky fotbal a ten uz je fakt hodne dole,ale zase se u toho dobre usina,mozna bych zavedl i psychotesty,na vyplatu za tu jejich hru dostanou hovno,vic si stejne nezaslouzi a jeste se tvari jak by hrali v nhl,oko za oko zub za zub,nic vic nic min,nazdar

  Vloženo 13.1.2016 16:44:00

  • Martas 

   Reagovat

    

   To je vtipný. To bude vzkaz z nejvyšších hokejových pater. Už podle toho jazyka! Ale možná je borec zvyklej mluvit spíš po anglicky jak se pohybuje kolem NHL...

   Vloženo 13.1.2016 20:58:45

   • Martas 

    Reagovat

     

    To jsem ale debil

    Vloženo 13.1.2016 21:32:17

 • Jan 

  Reagovat

   

  A to co se pise v bulvarnim platku Blesku, tomu verim tak na 30%. Pockam si na DK, pak muzu soudit.

  Vloženo 12.1.2016 17:59:11

  • Pavel 

   Reagovat

    

   Čekej čekej, a nejen DK...

   Vloženo 12.1.2016 18:00:46

 • Jan 

  Reagovat

   

  Je divny, ze s nositkama pomahali pouze jablonecti hraci podle videa. Taborskym to asi bylo jedno.

  Vloženo 12.1.2016 17:57:13

  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   Rozhodčího odnášejí tři hráči Jablonce a jeden z HC Tábor. Proč hledáte problém tam, kde není ?

   Vloženo 13.1.2016 12:49:48

 • Sportovec 

  Reagovat

   

  Bylo by dobré našimi investigativní žurnalisty prověřit, zda bylo za těžké ublížení na zdraví již podáno "trestní oznámení na neznámého pachatele"...a věřme pak našim nezávislým orgánům činným v trestním řízení, že pravdu nakonec osvětlí a vyvodí z ní patřičné závěry. Zranění nemusí být vůbec úmyslné, ale i neúmyslné je nebezpečné a musí se trestat. Nebo budeme čekat, až někdo na sportovišti někomu usekne hlavu a pak řekneme, že mu ji neusekl hráč, ale hokejka....šibeniční humor :-(.
  Děkuji.

  Vloženo 12.1.2016 13:12:22

 • Jožinek 

  Reagovat

   

  Vy jse fakt z Tábora! Každej chytrej! Nikdo jste to neviděl a děláte rozumy! Je obvyklé, že se rozhodčí pletou hráčům pod nohy, tečujou puky nebo je dokonce zastaví. A navíc! Táboráci! Machrujete, ale když máte dostat do držky tak před sebe postavíte malý děti a žensky! Už se na vás 23.1. těším!

  Vloženo 12.1.2016 12:49:47

« Novější příspěvky 1 2 3 4  | Starší příspěvky »
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace