Kdy a kam

  • Příhody Maxipsa Fíka

    neděle 22.4 16:00 - Protivín - Dům kultury

    Čihoherní představení Divadla Krapet.

  • Taneční odpoledne s písničkou (netradiční)

    neděle 22.4 15:00 - Strakonice, Dům kultury

    Hudebně zábavný pořad multiinstrumentalisty a zpěváka Jiřího Helekala.

Zobrazit všechny události
 

Táborští policisté hledají řidiče, který se střetl s chodkyní a odvezl ji domů

TÁBOR - V půl sedmé večer v sobotu 11. listopadu došlo v Táboře v Chýnovské ulici v prostoru přechodu pro chodce před křižovatkou s Kosovou ulicí (u benzínového čerpadla Wágnerová) ke kolizi chodkyně a osobního vozidla. Auto Chýnovskou ulicí projíždělo ve směru od Černých mostů na Měšice.

 

Po kolizi řidič vozu, pravděpodobně Škoda Octavia tmavé barvy, zastavil a se ženou komunikoval. Pak ji odvezl do jejího bydliště. K objektivnímu posouzení všech skutečností uvedené události policisté žádají tohoto řidiče, aby se spojil s táborskými dopravními policisty a podal k události vysvětlení. Učinit tak může nejlépe po telefonické domluvě na čísle 974 238 250 či 974 238 111, na služebně dopravních policistů v budově územního odboru PČR na Soběslavské ulici číslo 2763 v Táboře.

Zároveň policie žádá každého, kdo by mohl k totožnosti tohoto řidiče, k přesnější identifikaci jeho vozidla, případně ke skutkovému ději této události poskytnout jakékoliv další informace, aby tak učinil také.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace