Kdy a kam

  • Staročeská konopická po 60 letech

    sobota 21.7 15:00 - Řepice - venkovní pódium

    Vystoupí řepičtí ochotníci.

  • Jóga v parku

    sobota 21.7 - Tábor - v parku u popraviště na Pražském sídlišti

    Vhodné pro všechny - začátečníky i pokročilé. Každou sobotu od 9.30 do 10.30 hod. Karimatku s sebou. V případě nepříznivého počasí se cvičení ruší.

Zobrazit všechny události
 

U Veselí nad Lužnicí vyprošťují od noci kamion, v Jindřichově Hradci zranění chodce. S nehodami se roztrhl pytel

VESELÍ NAD LUŽNICÍ - Na silnici I/3 u Veselí na Lužnicí havaroval ve čtyři ráno kamion. Místo se objíždí kyvadlově, vyprošťování potrvá odhadem do půl deváté. Jen o kousek dál u provizorního napojení silnice 603 na hlavní I/3 zapadl další kamion do příkopu před šestou. I ten se vyprošťoval, v tuto chvíli by už mělo být místo průjezdné. K havárii osobního auta se zraněním došlo krátce po šesté hodině u obce Hranice na Českobudějovicku. Pozor na silnici 15425, v jednom pruhu nehoda bude překážet zhruba do čtvrt na devět, než se událost došetří.

 

U Břehova na Českobudějovicku došlo v 6.40 ke střetu auta se srnou. A nehodu se zraněním nyní šetří v Klášterské ulici v Jindřichově Hradci v půl osmé srazilo osobní auto chodce. Nehoda se ve zhruba 50 metrovém úseku objíždí a provoz je kyvadlový. Komplikace se odhadují do půl deváté.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace