Kdy a kam

  • Cestujeme

    středa 19.9 17:00 - Hluboká nad Vltavou, KC Panorama

    Gruzie - vyprávět bude Ing. Ivan Kubát.

  • Společný koncert

    středa 19.9 19:00 - Písek, Koncertní síň Trojice

    Petr Rímský & Misitu, Jan Spálený a Petr Vašina.

Zobrazit všechny události
 

V Českých Budějovicích se oficiálně otevřelo ještě větší IGY i s multikinem. Investor věnoval 100 tisíc nemocnici

Rey Koranteng odpočítává pomyslné odemknutí nového IGY.

Rey Koranteng odpočítává pomyslné odemknutí nového IGY.

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Třemi klíči slavnostně otevřeli včera večer rozšířené nákupní centrum IGY v Českých Budějovicích výkonný ředitel společnosti CPI Property Group Zdeněk Havelka, česká Miss 2011 a budějovická rodačka Jitka Nováčková a další slavný rodák - houslista Pavel Šporcl. Následovala velkolepá party, která připomněla, že zákazníci dostávají možnost "šopovat" ve 130 nových obchodech, kavárnách anebo si zajít do některého z devíti sálů nového multikina. K dispozici je 700 parkovacích míst.

 

Společnost CPI Property Group provozuje i sousední hotel Clarion a ředitel Zdeněk Havelka včera prozradil, že i tam se chystá přístavba dalších prostor, mimo jiné se 75 novými pokoji, které rozšíří ubytovací nabídku. 

Večerní party na oslavu nového IGY nabídla atraktivní program - hudební, taneční, výtvarné a fotografické koutky, ale i gastronomický, s dobrotami a ukázkami. 

Slavnostní okamžik podtrhl i sponzorský počin společnosti CPI Property Group, která věnuje 100 tisíc korun onkologickému oddělení Nemocnice České Budějovice, za nějž šek převzal primář Václav Janovský. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace