Kdy a kam

  • Příhody Maxipsa Fíka

    neděle 22.4 16:00 - Protivín - Dům kultury

    Čihoherní představení Divadla Krapet.

  • Taneční odpoledne s písničkou (netradiční)

    neděle 22.4 15:00 - Strakonice, Dům kultury

    Hudebně zábavný pořad multiinstrumentalisty a zpěváka Jiřího Helekala.

Zobrazit všechny události
 

V Hluboké se v sobotu otevře nový Dětský lanový park Lanáček

HLUBOKÁ NAD VLTAVOU - Pestrý program spojený se zábavou pro celé rodiny čeká víkendové návštěvníky Sportovně relaxačního areálu v Hluboké nad Vltavou. V sobotu 20. května zde bude v rámci zahájení nové turistické sezóny slavnostně otevřena další lanové atrakce, tentokrát pro děti. Nový Dětský lanový park Lanáček je totiž přístupný už od šesti let. Součástí bohatého programu, který zaručuje zábavu pro celé rodiny, bude dětský den.


Sportovní odpoledne plné her a soutěží začíná ve 13 hodin. „Děti se budou moci vyřádit na překážkové dráze. Shlédnou ukázky karate, jógy nebo gymnastiky i skákání nebo zumby, tanečního fitness programu. Svou prezentaci zde bude mít také Království vzduchu z nedalekého hosínského letiště," uvedl manažer Sportovně relaxačního areálu v Hluboké nad Vltavou David Šťastný. Do soutěží připravila Hluboká v pohybu poháry, medaile, trička, batůžky a spoustu dalších zajímavých cen.
Šestileté a starší děti se pak mohou rovnou vydat na test Lanáčka a dalších novinek v areálu. Dospělí pak mohou otestovat adrenalinový okruh, který je po celkové rekonstrukci. Areál ovšem nabízí nepřebernou škálu možností sportovního vyžití, různých atrakcí či míst ideálních pro relaxaci.
Už v deset hodin se zde rozběhne program pro příznivce horských kol. Chybět nebudou ukázky technických novinek, zájemci budou moci vyzkoušet nová kola či si nechat ta svá odborně zkontrolovat od profesionálů. Ve 14 hodin se uskuteční slavnostní otevření plavební komory na Hněvkovické přehradě.
„Po skončení programu ve sportovně relaxačním areálu mohou návštěvníci zavítat do hlubockého přístavu, kde je bude od 19 do 22 hodin čekat večerní párty s hudbou," poznamenal Šťastný.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace