Kdy a kam

  • Jak na počítač – školení pro začátečníky

    pondělí 23.4 8:30 - Písek, Městská knihovna

    Základy používání PC – soubory, složky, word, excel, internet, e-mail apod. Věnovat se Vám bude i individuálně lektor Mgr. Petr Bruncvík. Určeno pro začátečníky všech věkových kategorií.

  • Pohádková klubovna

    pondělí 23.4 15:00 až 16:00 - Písek, Městská knihovna

    Čtení, vyprávění a dramatizace pohádek i jiných příběhů pro děti mladšího školního věku.

Zobrazit všechny události
 

V Jindřichově Hradci v noci na sobotu došlo k přepadení benzínky

JINDŘICHŮV HRADEC - Kriminalisté šetří od noci z pátku na sobotu loupežné přepadení čerpací stanice Benzina v Jindřichově Hradci. Maskovaný lupič sem přišel deset minut po půlnoci a během pár minut donutil pod pohrůžkou násilí obsluhu, aby mu vydala peníze. Lupičem měl být vysoký a štíhlý muž, který měl na sobě tmavou bundu, zřejmě montérky a na hlavě černou čepici. V době přepadení se maskoval šátkem, který mu kryl obličej.

 

Benzinová čerpací stanice sídlí v místě Na Řečičce, lupič se měl po přepadení vydat na útěk směrem na sídliště Vajgar. Pokud si někdo všiml v danou dobu muže s tímto vzezřením, či má jiné informace, které by kriminalistům pomohly v šetření případu, budou jeho poznatky vítány na lince 158.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace