Kdy a kam

  • Po stopách Rožmberků

    pondělí 16.7 19:00 - Třeboň, Masarykovo náměstí

    Kostýmovaná prohlídka městem, začátek u kašny na Masarykově náměstí.

  • Československá každodennost - České Budějovice mezi válkami

    pátek 22.6 až středa 29.8 - České Budějovice - radnice - výstavní síň

    Výstava k připomenutí 100. výročí vzniku ČSR.

Zobrazit všechny události
 

V Milevsku se připravují gymnastky z pražské Hostivaře

MILEVSKO – Ode dneška až do příští soboty 19. srpna se budou ve zrekonstruované milevské sportovní hale připravovat moderní gymnastky z oddílů Sokol Praha 7 a Základní škola Hostivař. Do Milevska jezdí v tomto období opakovaně a také letos mají v plánu pilovat formu a nové sestavy pro blížící se závodní sezonu. Tímto soustředěním začínají gymnastky z hlavního města s opravdu intenzivním tréninkem, přestože některé pokročilejší už přípravu zahájily dříve. Nejvíce napilno budou mít juniorky, které čeká hned v září mistrovství republiky jednotlivkyň. Celkem v letošním roce dorazilo z Prahy do Milevska 38 závodnic, o které se stará šest trenérek a jedna masérka.

Milevsko pražské výpravě vyhovuje zejména díky prostorné hale, na kterou se vejdou dva tréninkové koberce vedle sebe, což v jejich pražském sídle, kde normálně trénují, není možné. Dalšími výhodami je také ubytování i stravování v přilehlém Sporthotelu, nebo nová palubovka ve sportovní hale. Ta byla pro trenérky příjemným překvapením, o kterém neměly ani tušení.

Ve středečních Milevských novinách promluví za trenérský tým pražských moderních gymnastek Kateřina Gerychová. Čtěte Jihočeské týdeníky!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace