Kdy a kam

  • Adventní koncert

    neděle 17.12 - Jindřichův Hradec, kaple sv. Maří Magdaleny

  • Advent ve Vodárenské věži - netradiční prohlídka

    neděle 17.12 - České Budějovice, Vodárenská věž

Zobrazit všechny události
 

V Milevsku se připravují gymnastky z pražské Hostivaře

MILEVSKO – Ode dneška až do příští soboty 19. srpna se budou ve zrekonstruované milevské sportovní hale připravovat moderní gymnastky z oddílů Sokol Praha 7 a Základní škola Hostivař. Do Milevska jezdí v tomto období opakovaně a také letos mají v plánu pilovat formu a nové sestavy pro blížící se závodní sezonu. Tímto soustředěním začínají gymnastky z hlavního města s opravdu intenzivním tréninkem, přestože některé pokročilejší už přípravu zahájily dříve. Nejvíce napilno budou mít juniorky, které čeká hned v září mistrovství republiky jednotlivkyň. Celkem v letošním roce dorazilo z Prahy do Milevska 38 závodnic, o které se stará šest trenérek a jedna masérka.

Milevsko pražské výpravě vyhovuje zejména díky prostorné hale, na kterou se vejdou dva tréninkové koberce vedle sebe, což v jejich pražském sídle, kde normálně trénují, není možné. Dalšími výhodami je také ubytování i stravování v přilehlém Sporthotelu, nebo nová palubovka ve sportovní hale. Ta byla pro trenérky příjemným překvapením, o kterém neměly ani tušení.

Ve středečních Milevských novinách promluví za trenérský tým pražských moderních gymnastek Kateřina Gerychová. Čtěte Jihočeské týdeníky!

Diskuse k článku - napište váš názor

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace