Kdy a kam

  • A tak to tenkrát bylo - autorský muzikál L. Horníka

    Úterý 22.5 18:00 - Písek, Divadlo Pod Čarou

    Parodie z Divokého západu v podání muzikálového kroužku ZŠ J. Husa Písek.

  • Čochtan vypravuje

    Úterý 22.5 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Nestárnoucí muzikál J. Voskovce a J. Wericha Divotvorný hrnec v osobité úpravě J. Dvořáka.

Zobrazit všechny události
 

V Milevsku vybrali dodavatele nového auta pro radnici

MILEVSKO - Radní Milevska na středečním zasedání schválili výsledek výběrového řízení na nákup nového auta pro městský úřad. Vítězem výběrového řízení se stal autosalon Karla Frolíka z Písku, který nabídl vůz za nejnižší cenu. Celkem přišlo šest nabídek na vozy čtyř různých značek. Město v rozpočtu počítalo na nový vůz s výdajem 400 tisíc, nyní auto pořídí za 216 149 korun bez DPH.

 

"Jsem rád, že je to česká škodovka, i když samozřejmě těžko soudit, jestli je ještě škodovka české auto," komentoval výběr starosta Ivan Radosta.

Škodovky skončily na prvních třech místech - kromě vítěze, který dodá radnici Škodu Fabia s obsahem 1.0, byla na druhém místě nabídka firmy Auto Ševčík se Škodou Fabia 1.0 za 219 151 korun a třetí nabídka firmy Auto Kápl s nabídkou vozu Škoda Fabia s obsahem 1.2 za 226 198 korun. Mezi nabídkami byly i vozy značek Peugeot, Renault a Hyundai. "Některé vozy byly o něco vyšší třídy, my ale potřebujeme opravdu malé auto do městského provozu," uvedla tajemnice městského úřadu Vladimíra Štorková, která osobně otvírala obálky s nabídkami. Sdělila, že s cenou i výběrem je spokojená. Vysvětlila také, proč zadání obsahovalo například šířkové parametry: "Důvodem je poměrně úzká garáž, do které se s autem bude zajíždět." Radnice dostane vozidlo vyrobené v letošním roce.

Nové referentské auto město kupuje jako nástupce Renaultu Thalia, který už dosluhuje. "Rádi bychom v budoucnu měli auta jedné značky a uvažujeme i o tom, že auta postupně budou v jednotné barvě a s logem města," dodal starosta Ivan Radosta. Podle něj by pak občané viděli jednak to, že zaměstnanci úřadu pracují také v terénu, ale i to, kde se pohybují.

 

Další zprávy z regionu

 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace