Kdy a kam

  • Komentované prohlídky Vodárenské věže

    pátek 22.6 - České Budějovice, Vodárenská věž

    Technická památka mapuje prostřednictvím poutavých videoexpozic historii zásobování města vodou.

  • Kamarád nebo šelma

    pátek 22.6 - ZOO Hluboká nad Vltavou

    Program o bezproblémovém soužití lidí se psem, zaměřený hlavně na setkání s cizím psem.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Živé Milevsko - Anketa

Chcete v Milevsku workoutové hřiště?

 
 
 
 
 
 

V noci na pondělí hasiči vyprošťovali řidičku z vraku

 Autor: Archiv HZS

    Autor: Archiv HZS

BEŽEROVICE - V pondělí 12. března krátce po jedné hodině vyjížděli hasiči z týnské jednotky a také dobrovolní hasiči z Bechyně k vážné nehodě osobního auta Renault u Bežerovic.

Vůz byl po nárazu do stromů u silnice totálně zdemolovaný. Uvnitř vozu zůstala zaklíněná zraněná řidička. Obě jednotky se okamžitě pustily do vyprošťování.

Na vyproštění řidičky bylo nutné použít hydraulické vyprošťovací zařízení. Hasiči odstřihli levé zadní dveře a sloupek předních dveří. Tím vytvořili prostor pro vyjmutí zraněné. Nejdříve jí zafixovali krční páteř nasazením krčního límce a poté ji vytáhli po páteřní desce ven.

Následně pomohli zdravotníkům záchranné služby s jejím transportem do sanitky. Z utrženého motoru havarovaného auta vytekly na silnici provozní kapaliny. Hasiči je po ukončení šetření policistů zlikvidovali sorbentem. Vrak vozu odvezla odtahová služba. Zásah hasičů byl ukončen po 4. hodině ranní.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace