Kdy a kam

  • Jak na počítač – školení pro začátečníky

    pondělí 23.4 8:30 - Písek, Městská knihovna

    Základy používání PC – soubory, složky, word, excel, internet, e-mail apod. Věnovat se Vám bude i individuálně lektor Mgr. Petr Bruncvík. Určeno pro začátečníky všech věkových kategorií.

  • Pohádková klubovna

    pondělí 23.4 15:00 až 16:00 - Písek, Městská knihovna

    Čtení, vyprávění a dramatizace pohádek i jiných příběhů pro děti mladšího školního věku.

Zobrazit všechny události
 

Ve škole v Chyškách vítali jaro

CHYŠKY - V Základní škole v Chyškách připravili na čtvrtek 22. března školní slavnost s názvem Vítání jara. A jako pokaždé, když škola pořádá akci pro rodiče i veřejnost, byla ve školním vestibulu hlava na hlavě. Děti zazpívaly veselé jarní písničky a pak už se návštěvníci rozešli po třídách, kde děti nabízely a prodávaly jarní a velikonoční dekorace, ale i po upečených perníčcích nebo mufínách se jen zaprášilo.

 

Výrobky děti tvořily při vyučování i ve školní družině, přispěly také šikovné maminky. Děti si navzájem nadšeně sdělovaly, kolik už utržily a jak prozradila vychovatelka školní družiny Ivana Peciválová, z výtěžku se nakoupí například nové hry do družiny. 

Do jedné ze školních tříd přijaly pozvání i Branické ženy, které se věnují lidovým řemeslům. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace