Kdy a kam

  • O barevném sněhulákovi

    pondělí 18.12 17:00 - Soběslav, Kulturní dům

    Loutková pohádka v podání loutkářského souboru Kašpárek ze Soběslavi přinese zimní atmosféru.

  • Veřejná prezentace výsledků 1. architektonického workshopu ve Veselí nad Lužnicí

    pondělí 18.12 18:00 - Veselí nad Lužnicí - kulturní dům

    Téma: veřejný prostor a koncepce rozvoje města.

Zobrazit všechny události
 

Ve Strunkovicích nad Volyňkou zahynula 70 letá řidička. Čelně najela do nákladního auta

STRUNKOVICE NAD VOLYŇKOU - Hasičský záchranný sbor vydal další informace k tragické nehodě, která se odehrála včera v půl osmé večer u Strunkovic nad Volyňkou na Strakonicku. Sedmdesátiletá řidička automobilu Chevrolet Spark jela od Volyně na Strakonice a ve Strunkovicích z dosud nezjištěných příčin přejela do protisměru, kde čelně narazila do nákladního vozidla Iveco Eurocargo.

 

Operační důstojníci Hasičského záchranného sboru na místo vyslali profesionální hasiče ze Strakonic s rychlým zásahovým automobilem a cisternou. Hasiči z havarovaného osobního auta vyprostili zraněnou řidičku. Okamžitě si ji převzali zdravotníci záchranné služby. Lékař však shledal zranění řidičky neslučitelná se životem a konstatoval smrt. Zasahující strakonická jednotka prověřila, že ani u jednoho z aut nemůže dojít ke vzniku požáru.

Nehodu pak šetřila Policie ČR, která vozovku v místě nehody zcela uzavřela. Hasiči zásah ukončili po 22. hodině závěrečným úklidem vozovky poté, co byla vozidla z místa nehody odtažena.

 

Diskuse k článku - napište váš názor

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace