Kdy a kam

  • Letní kino: Fakjů pane učiteli 2

    Úterý 14.8 - Milevsko - amfiteátr Domu kultury

    Začátek po setmění, v cca 20.30 hod.

  • Koncert skupiny HrajeTo na Stezce korunami stromů

    Úterý 14.8 19:00 - Lipno Nad Vltavou

    Koncert, harmonikářské duo z Českého Krumlova, které doprovází ti nejlepší bubeníci.

Zobrazit všechny události
 

Víkend v jurtě a zábava na Lipně. Kdo vyhrál další Královskou kartu?

Až do 22. srpna soutěžíme každou středu o víkend v jurtě a zábavu na Lipně. Každou středu lze vyhrát Královský balíček zážitků na Lipně a pak je tu druhá šance, zúčastnit se závěrečného slosování o víkend v jurtě. Do tohoto slosování zařadíme všechny došlé odpovědi ze všech kol. Jurta v lipenském kempu Modřín bude výherci k dispozici na prodloužený víkend na konci září.

V pátém kole naší velké prázdninové soutěže jsme se ptali: Co si představíte, když se řekne prázdninové dobrodružství? Dorazila řada zajímavých odpovědí, kde se čtenáři ohlíželi za svým dětstvím nebo za prvními prázdninovými láskami. Nám v redakci se nejvíce líbilo prázdninové dobrodružství Hany Hladíkové z Tábora, která napsala:

"Při představě prázdninového dobrodružství se mi vybaví můj první čundr. Děti byly u u babičky, tak se můj manžel rozhodl, že mě vezme pod širák. A rovnou na Lipno. Hned na začátku mi vadilo, že mi přibalil do mého telete láhev rumu. Výhodu jsem zjistila později. Večer našel přímo nad kempem místo na spaní a já jsem vytáhla z batohu zimní čepici, protože se bojím všeho, co se pohne. Manžel s tím sice nesouhlasil, ale už byla tma, tak mě nechal být. Zážitek přišel ráno. Vzbudil mě smích nade mnou, protože někdo z kempu šel na dříví a když mě uviděl... Asi to muselo být opravdu k smíchu, protože bylo i v noci velmi teplo. Je to už pěkných pár let, ale u nás se to dává k lepšímu při každé příležitosti... Jo, to naše mamka spí pod širákem v zimní čepici."

Haně Hladíkové gratulujeme a přejeme, ať si Královský balíček na Lipně náležitě užije.

Teď už k dnešní otázce, která zní: Jaký byl váš nejhezčí zážitek z dovolené nebo z prázdnin?

Své zážitky, příhody nebo i vtipné historky nám zasílejte nejpozději do 12 hodin v pondělí 13. srpna na e-mail soutez@jihocesketydeniky.cz. Nezapomeňte uvést svoje jméno a příjmení, bydliště a telefonní kontakt, na kterém vás vyrozumíme o případné výhře. Do předmětu e-mailu uveďte Jurta.

Výherce tohoto kola uveřejníme ve středu 15. srpna v novinách a na webu Jižní Čechy TEĎ.

-red-

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace