Kdy a kam

  • Cestujeme

    středa 19.9 17:00 - Hluboká nad Vltavou, KC Panorama

    Gruzie - vyprávět bude Ing. Ivan Kubát.

  • Společný koncert

    středa 19.9 19:00 - Písek, Koncertní síň Trojice

    Petr Rímský & Misitu, Jan Spálený a Petr Vašina.

Zobrazit všechny události
 

VYLOSOVÁNO! Kdo pojede na výlet do hospůdky Vodník ve Vimperku?

Otázkou, ve kterém okrese leží Vimperk, jsme čtenáře opravdu nezaskočili. Všech 88 odpovědí, došlých do soutěže Jihočeská kuchařka na cestách, bylo správných. Je to samozřejmě okres Prachatice. Takže na řadu přišlo už jen losování šťastného výherce, který od nás dostane voucher na dobroty za 500 korun v nově zrekonstruované restauraci na krásném místě v prostředí bývalého přírodního koupaliště v údolí Křesánovského potoka u Vimperka. Výherkyní poukazu se stala Petra Součková z ulice Pražského povstání 2304 v Táboře. Blahopřejeme!

Místo je vyhledávaným cílem při procházkách místních i návštěvníků Vimperka. V jeho těsné blízkosti se nachází sportovní areál, který je v zimě uměle zasněžován a poskytuje skvělé podmínky pro příznivce běhu na lyžích, v létě zase novou in-line dráhu. Je zde i možnost ubytování v dřevěných třípokojových nově vybavených chatkách. Můžete si také zaveslovat nebo zalovit ryby v rybníku před restaurací. Pro děti tu mají nově zrekonstruované hřiště a dětský koutek.

A hned v příštích dnech se vydáme na další cestu. Tentokrát zavítáme do Českých Budějovic a budeme soutěžit o voucher na ochutnávku středomořské kuchyně.


Vaše Jihočeská kuchařka Karolína

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace