Kdy a kam

 • Staročeská konopická po 60 letech

  sobota 21.7 15:00 - Řepice - venkovní pódium

  Vystoupí řepičtí ochotníci.

 • Jóga v parku

  sobota 21.7 - Tábor - v parku u popraviště na Pražském sídlišti

  Vhodné pro všechny - začátečníky i pokročilé. Každou sobotu od 9.30 do 10.30 hod. Karimatku s sebou. V případě nepříznivého počasí se cvičení ruší.

Zobrazit všechny události
 

Z vymahačů dluhu se stali vyděrači

PÍSECKO - Písečtí kriminalisté řeší případ vydírání a nebezpečného vyhrožování. Dva muži řešili majetkové spory s dalším mužem za hranicí zákona. Koncem května a počátkem června muže několikrát kontaktovali a požadovali po něm podepsání listin o uznání dluhu na nájemném. Za hranou zákona byly výhrůžky, že pokud jim nevyhoví a nepodepíše, špatně dopadne. Muž pod nátlakem dokumenty podepsal. Dvojice ve výhrůžkách pokračovala i při dalších setkáních, například když si muž odnášel osobní věci z pronajatého objektu, který je majetkem jednoho z podezřelých. Klasické řešení dluhů soudní cestou připadalo mužům zřejmě příliš zdlouhavé. Nevybrali si však dobrý způsob, sami teď čelí trestnímu stíhání.

 

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Vyděrači jsou zločinci. Dlužník, který nesplácí dluhy, je sprostý zloděj, s kterým nelze mít slitování. Bohužel současní čeští vládci mají na zloděje jiný pohled. Proč asi?

  Vloženo 12.7.2018 08:00:26

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace