Kdy a kam

  • Drakiáda

    sobota 20.10 15:00 - Deštná

    Občerstvení zajištěno. Vyhlášení nejlepšího draka.

  • Salsa ples

    sobota 20.10 20:00 - Písek, KD

    Jedinečný ples v ČR zaměřený na karibské rytmy.

Zobrazit všechny události
 

Zloději si odnesli zboží za 120 000

PRACHATICKO - V pondělí 6 května, po jedné hodině ranní, se dva pachatelé vloupali do prodejny freeshopu v obci Stožec, části Nové Údolí u hraničního přechodu Stožec – Haidmühle.

Z prodejny odcizili cigarety a lihoviny různých značek. Při krádeži byli vyrušeni hlídačem, proto se i s lupem dali na útěk, směrem k obci Stožec. Pachatelé na sobě měli černé mikiny s kapucí přes hlavu, černé kalhoty a sportovní boty bílé a černé barvy značky Nike. K vloupání použili krumpáč, který má na konci rukojeti kovové poutko. Jeden z pachatelů nesl na rameni zelenou tašku s bílým nápisem Power. Lup pachatelé odnesli v povlaku na polštář, bílé barvy s pruhy. 

Na místo byl přivolán psovod se psem, kterému se po chvíli podařilo povlak na polštář i s částí lupu odhozený nedaleko v lese, najít. Po pachatelích však policisté stále pátrají. Svým protiprávním jednáním způsobili poškozené organizaci škodu za nejméně 122 000.

POlicisté žádají všechny, kdo by osoby na fotografii, případně nalezený krumpáč či polštář, poznali aby toto oznámili na nejbližší policejní stanici nebo na tísňovou linku Policie České republiky 158. 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace