Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Luboš Pospíšil a 5P

    pátek 26.4 20:30 - Písek, Divadlo pod čarou

    Koncert.

  • 43. ročník koncertů dětských pěveckých sborů

    pátek 26.4 18:00 - Milevsko, KD

    Vystupují: Sbor I. ZŠ Milevsko – sbormistr Hana Ctiborová; Sbor II. ZŠ Milevsko – sbormistr Miroslav Martínek; Milevský dětský sbor – sbormistr Gabriela Molová a jako host vystoupí Plzeňský dětský sbor – sbormistr Bedřiška Koželuhová.

Zobrazit všechny události
 

Akce Ukliďme svět se uchytila také v Písku

 Autor: spolek 1. Etalon Písek

    Autor: spolek 1. Etalon Písek

PÍSEK - Ukliďme svět, ukliďme Česko. To je dobrovolnická úklidová akce, která probíhá na území celé České republiky. Má především za cíl širokou veřejnost skrze vlastní zážitek poučit o závažnosti problému černých skládek a odpadu v přírodě, oživit témata diskuze o odpadech a recyklaci a takto vlastnímu vzniku černých skládek předcházet.

 

Ti, co jednou uklízeli, už další nepořádek dělat nebudou! Do podzimního kola se zapojili v Písku v úterý 11. září žáci Střední zemědělské školy. Osm plných pytlů sebraného odpadu z břehů řeky Otava a dalších lokalit potvrdilo smysl celé akce. Za zmínku stojí nález injekční stříkačky na Výstavišti a také rychlý zásah přivolané hlídky městské policie. Na základě výzvy Střední zemědělské školy se připojili místní dobrovolní hasiči a také další organizovaná skupina dospělých.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace