Kdy a kam

  • Okolím Písku - pěší výlet

    neděle 18.11 13:00 - Písek - sraz před Sportovní halou v Tylově ul.

    Klub českých turistů - Otava Písek. Trasa bude určena dle charakteru počasí až na místě srazu. Pěšky do 10 km. Možnost krátkého přesunu vlakem nebo autobusem.

  • Literární odpoledne v Heydukově památníku

    neděle 18.11 16:00 - Památník A. Heyduka, Tyršova 438, Písek

    Připravila a uvádí Stanislava Hošková.

Zobrazit všechny události
 

Akce Ukliďme svět se uchytila také v Písku

 Autor: spolek 1. Etalon Písek

    Autor: spolek 1. Etalon Písek

PÍSEK - Ukliďme svět, ukliďme Česko. To je dobrovolnická úklidová akce, která probíhá na území celé České republiky. Má především za cíl širokou veřejnost skrze vlastní zážitek poučit o závažnosti problému černých skládek a odpadu v přírodě, oživit témata diskuze o odpadech a recyklaci a takto vlastnímu vzniku černých skládek předcházet.

 

Ti, co jednou uklízeli, už další nepořádek dělat nebudou! Do podzimního kola se zapojili v Písku v úterý 11. září žáci Střední zemědělské školy. Osm plných pytlů sebraného odpadu z břehů řeky Otava a dalších lokalit potvrdilo smysl celé akce. Za zmínku stojí nález injekční stříkačky na Výstavišti a také rychlý zásah přivolané hlídky městské policie. Na základě výzvy Střední zemědělské školy se připojili místní dobrovolní hasiči a také další organizovaná skupina dospělých.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace