Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Oldřích Janota

    pátek 13.12 19:00 - Horká vana, České Budějovic

    Koncert.

  • Setkání seniorů

    pátek 13.12 16:00 - Záhoří, místní hostinec

Zobrazit všechny události
 

Americký cirkus v přímém přenosu můžete sledovat i v Písku

AKTUALIZOVÁNO - 14.11.2014 16:44

PÍSEK – Písecké kino přenáší jedinečnou show. Přímé přenosy z nejlepších světových divadel, koncertů, baletních scén a dokonce i výstav již několik let obohacují programy českých kin. V listopadu rozšíří tento výčet další novinka: jedinečné cirkusové představení Big Apple Circus: METAMORPHOSIS živě, které bude do kin po celém světě živě přenášeno z Lincoln Centra v New Yorku v sobotu 15. listopadu od 13 hodin. Sledovat ho můžete také v píseckém kině Portyč.

 

Jeden z nejpopulárnějších amerických cirkusů se proslavil mimo jiné charitativním projektem tzv. zdravotních klaunů, který se později rozšířil do celého světa. Umělci Big Apple Cirkusu se angažují v mnoha bohulibých aktivitách, pomáhajících dětem a rodinám po celé Americe. Přímý přenos slibuje divákům velkou rodinnou show plnou úžasných výkonů nejrůznějších akrobatů, žonglérů, klaunů a jezdců z USA, Ruska, Francie či Mongolska. Diváci budou mít možnost na vlastní oči vidět to nejlepší, co současný cirkus může nabídnout. Představení spojuje prvky tradičního divadla (doprovodná hudba živého orchestru, složité choreografie, vlastnoručně vytvořené kulisy a kostýmy) s klasickým cirkusovým uměním, jako je žonglování, akrobacie, jezdectví a klaunská vystoupení. Kromě stálých členů ansámblu se představí také hosté, kteří tvoří mezinárodní cirkusovou špičku. Celý tým cirkusu zdůrazňuje přátelský přístup ke všem vystupujícím zvířatům. Cirkus také každoročně rozdá přes 50 tisíc volných vstupenek dětem z dětských domovů a sociálně slabých rodin.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace