banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Relaxační malba pro dospělé

    pondělí 23.9 17:30 - Milevsko - Dům kultury

  • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

    pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

    Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Beauty day v Milevsku nabídl ženám inspiraci. Dorazil i jeden muž

MILEVSKO - Petra Beerová a Klára Klimentová z Českých Budějovic coby Fashionlovers pořádají příjemná dostaveníčka pro ženy, kde se skloňují módní trendy a životní styl. Jejich inspirativní pořad Beauty day je oblíbený v Kaplici, konal se už v Českých Budějovicích a dnes zavítal do milevského domu kultury. V sále mohly zájemkyně popovídat s kadeřnicí, vizážistkou, seznámit se s řadou zajímavých produktů. Petra a Klára předvedly dva modely, které se velmi jednoduchou úpravou změní z oblečení pro všední den, v němž žena například vede děti do školky, v elegantní model pro návštěvu kavárny nebo malé společenské akce. Stačí jiné boty, jiná kabelka... Zaznělo i krédo této sezony - co je žluté, to je in! A přestože v pozvánce Klára a Petra nabádaly, že odpoledne má být časem, který si ženy udělají samy pro sebe bez mužů a dětí, jeden muž se v sále objevil - Miroslav Sybal. Přijel z Písku, protože ho zajímá móda, zdravý životní styl i krása žen. Fashionlovers ho tedy nakonec mezi ženami uvítaly a i se s ním vyfotily.

 

Součástí programu byla módní přehlídka oblečení pro různé příležitosti, různých velikostí, pro ženy všech stylů. Fashionlovers spolupracují s lokálními podnikatelkami a dávají šanci při módní přehlídce i místním ženám v roli modelek. Stejně tak absolvovaly dnes vpodvečer proměnu dvě čtenářky Milevských novin, které poukaz vyhrály v soutěži. 

Jana Soukupová ze Zahrádky u Petrovic si vždycky přála účes z vlnitých vlasů. Dnes se ho od kadeřnice Karolíny Jíšové z Ševětína dočkala. Nadchla ji i růžová rtěnka, kterou kosmetička Natálie Fučíková dokončila její líčení.

Anna Votrubová z Milevska má vlasy krátké. I jí kadeřnice pozměnila účes a líčení zvýraznilo její tvář. Podívejte se s námi a v Milevských novinách si pak ve středu můžete přečíst víc.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace