banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Relaxační malba pro dospělé

    pondělí 23.9 17:30 - Milevsko - Dům kultury

  • Václav Neckář se skupinou Bacily

    pondělí 23.9 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Benefiční maškarní bál podpoří nové komunitní centrum v Prachaticích

 Autor: Libor Fránek, architekt

    Autor: Libor Fránek, architekt

PRACHATICE – V prachatickém Národním domě se v pátek večer uskuteční benefiční maškarní bál. KreBulu, který ho připravuje, má pomoct vybrat peníze na vlastní podíl k dotaci na stavbu nového komunitního centra v mezigeneračním domě na Zlaté stezce 145. Jeho stavba podle návrhu architekta Libora Fránka už začala a KreBul také vyhlásil sbírku a jedná s městem, kterému dům, kde sídlí, patří.

 

Nové komunitní centrum nabídne v architektonicky zajímavém prostoru místo pro setkávání a komunitní aktivity pro všechny obyvatele města. Z výběrového řízení ale vzešla vyšší cena, než byly původní odhady, což je dnes běžná praxe výběrových řízení ve stavebnictví, protože firmy zdražují. Proto KreBul shání další peníze na vlastní podíl.

A páteční maškarní bál je jedním ze způsobů, jak se je snaží získat. „Z každé prodané vstupenky půjde 145 korun na rekonstrukci mezigeneračního domu Křižovatka u parku. Rezervace vstupenek je možná na telefonu 723 123 093, případně na emailu krebul@krebul.cz. V případě, že byste se nemohli zúčastnit, i tak máte možnost podpořit akci zakoupením vstupenek, případně přispěním na veřejnou sbírku, která začala dne 1. března," řekl ředitel KreBulu Zdeněk Krejsa.

Na bále, který začne v pátek 15. března v 19:00 hodin v Národním domě, bude hrát kapela ValdaBand a moderovat ho bude Lukáš Randák. Soutěžit se tu bude o nejhezčí masku a připraveno bude i překvapení.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace