Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Čteme, pleteme a povídáme si o všem, co nás baví a zajímá

    Úterý 21.5 14:00 - Blatná, Knihovna

  • O Maroku

    Úterý 21.5 17:00 - Blatná, Komunitní centrum

    Cestopis.

Zobrazit všechny události
 

Bernartice v generálce nestačily na Týn nad Vltavou

BERNARTICE – Poslední přípravné utkání před startem I. A třídy sehráli fotbalisté Bernartic proti Týnu nad Vltavou, se kterým už se, na rozdíl od předcházejících sezon, po reorganizaci soutěží o mistrovské body neutkají. Domácí začali velmi dobře a vedení se ujali hned v úvodní minutě, kdy Jakub Suchan zatáhl míč po levé straně a předložil jej Adamu Rakovanovi, který se z blízkosti nemýlil – 1:0. Jinak ale Bernartické trápila spousta nepřesností, hosté je přehrávali ve středu pole a také hrozili z mnoha standardních situací. Domácí dlouho odolávali, až srovnal ve 43. minutě šťastně tečovanou ranou týnský Vařil. Po změně stran Týn pokračoval v mírné převaze, přidal další dvě branky a odvezl si z Bernartic vítězství 3:1.

TJ Sokol Bernartice – FK Olympie Týn nad Vltavou 1:3 (1:1). Branky: 1. Rakovan – 43. Vařil, 54. Stoklasa, 59. Dvořák. Rozhodčí: Ťupa. ŽK: 2–2 (Mrkáček, Nushart – Tupý, Novotný). Přihlíželo 77 diváků.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace