Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • XV. Prácheňský ošetřovatelský den

    Čtvrtek 23.5 8:20 - Strakonice, KD

    Odborná přednáška.

  • Čtenářský klub

    Čtvrtek 23.5 17:00 - Písek, Městská knihovna

    Jiří Hájíček Rybí krev. Román současného jihočeského literáta o zániku vesnic, které musely ustoupit stavbě jaderné elektrárny Temelín. Vesnice v románu kronikářského ražení překvapivě nemají jména - dnes už totiž neexistují, až na Purkarec, který byl zatopen po osudovou kvótu 370,5 metru a z něhož pochází i Jiří Hájíček. Moderuje Hana Manková.

Zobrazit všechny události
 

Bernartická moderní gymnastika už má svůj vlastní závod

BERNARTICE – O uplynulé sobotě uspořádal oddíl moderní gymnastiky TJ Sokol Bernartice první ročník závodu s názvem Dětský sen. Soutěže se zúčastnilo 35 závodnic ze Sokola Milevsko, pražských Hodkoviček a domácího Sokola Bernartice. Startovní pole bylo tak vzácně vyrovnané, že se ve dvou kategoriích z dvanácti dokonce dělily tři gymnastky o zlaté medaile. Cenné kovy vybojoval i domácí oddíl, pro zlato si z bernartických závodnic vystoupaly Sabina Kloudová ve druhé a Tereza Kuchtová ve čtvrté kategorii. Kompletní pořadí přineseme ve středečních Milevských novinách, kde bernartická trenérka Lucie Tollingerová zhodnotí výkony svých svěřenkyň a prozradí, co teď čeká Lindu Lalákovou. Na jakou akci se chystá? Čtěte ve středu!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace