Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Trio SOČR ~ Píseň písní

  neděle 26.5 19:00 - Písek, KD

  Třetí z Píseckých nokturen 2019 bude ve znamení Písně písní v podání Tria Symfonického Orchestru Českého Rozhlasu. (Původně plánované Tilia Trio se zpívajícími saxofony bohužel pozdě zjistilo kolizi termínu s Pražským jarem)

 • Host Blatenských listů - Spisovatel Jan Měšťan

  neděle 26.5 18:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

Zobrazit všechny události
 

Blatná se střelecky trápí, rezerva Oseku pokračuje v sérii

BLATNÁ – Červená karta, neproměněný pokutový kop Jíchy a překvapivá výhra Oseku B, který udělal další velmi důležitý krok k záchraně. Okresní derby v rámci 24. kola fotbalové I. A třídy, skupiny A rozhodně nenudilo. Rozhodla větší efektivita svěřenců Marcela Voříška, kteří si připsali už čtvrtou výhru v řadě! Pohlednějšími kombinacemi se sice prezentovali Blatenští, měli častěji míč na svých kopačkách, ale co jim je to platné, když čekají už více než dva zápasy na gól. Tentokrát je vynuloval osecký veterán Chaluš.

TJ Blatná – TJ Osek B 0:2 (0:1). Branky: 8. Mráz, 64. Jan Hájek. Rozhodčí: Tauber – Jevčák, Petričák. ŽK: 5–3 (P. Čadek 2, Kůst, Peleška, Šejvar – Frček, Kuneš, Roubin). ČK: 1–0 (63. P. Čadek – po 2. ŽK). Přihlíželo 250 diváků.

Pozápasové hodnocení obstarali oba trenéři, příčiny překvapivého výsledku hledali blatenský Michal Čadek i osecký Marcel Voříšek. Čím poslal jeho tým Blatnou do kolen? A co říká na posily z A týmu? To a mnohem více už ve středečním Strakonicku!

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Balda 

  Reagovat

   

  Domluvenýzápas,bez komentáře.

  Vloženo 5.6.2016 18:05:17

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace