Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Milevské léto - Rightnow a Maddie

    Čtvrtek 18.7 18:00 - Milevsko, KD - amfiteátr

    Koncert.

  • Promítání filmu Obr

    Čtvrtek 18.7 - Na Lipníku, Kovářov

    Začátek po setmění.

Zobrazit všechny události
 

Bod za remízu nepříjemnou situaci domácích nevyřešil

KESTŘANY - Všechny fotbalové soutěže se rychle blíží do svého závěru. V 1. B třídě skupiny B je situace na konci tabulky hodně nepřehledná. Bodová ztráta domácích fotbalistů za remízu je hodně bolestivá. Tím se Kestřanští dostali do situace, kdy zřejmě až do posledního utkání budou bojovat o záchranu.

TJ ZD Kestřany - Blaník Strunkovice 2:2 (1:1)

Branky: 9. a 50. Viktora - 32. Kureš, 75. Záhorka

Rozhodčí: Šíma - Kocina, Tanáč. ŽK: 3:1. 101 diváků

Kestřany: Drahoš - R. Keclík, Masner, Viktora, Pospíšil, Pavlíček, P. Valach, Průcha, M. Keclík, Uhlík, M. Kinský. Střídali: Voráček, J. Kinský, M. Valach

Utkání, ve kterém hostům prakticky o nic nešlo, se v přátelském duchu zrovna nehrálo. Strunkovičtí zřejmě chtěli domácí obrat o body, aby pomohli některému z týmů, který je jim bližší. Ve vyrovnaném utkání domácí dvakrát vedli, ale vždy o jednogólový náskok přišli. Na každé straně jednou zvonila branková konstrukce a každý z týmů měl šanci na vítězný gól. Nakonec došlo na dělbu bodů, z které domácí velkou radost neměli. O tom, jestli se Kestřany v krajské soutěži udrží, zřejmě ze zbývajících dvou kol rozhodne až to poslední, kdy do Kestřan přijede, také sestupem ohrožené, béčko Vodňan.  

Ve středečních Píseckých postřezích utkání zhodnotí a vyhlídky svého týmu do závěru soutěže nastíní trenér Kestřan Petr Pangrác.  

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace