Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • On lâche les chiens (FR) + Accident Instantané (FR)

    neděle 21.7 20:00 - Tábor, Stánek (Žižkovo náměstí)

    Koncert.

  • S muzeem v přírodě

    neděle 21.7 8:00 - Písek, sraz Svatotrojický hřbitov

    Ornitologická procházka.

Zobrazit všechny události
 

Borovany byly ušetřeny Kollera, porážky od Smetanky už nikoliv

BOROVANY – Nejvyšší okresní soutěž na Písecku o víkendu pokračovala 21. kolem a na hřiště o záchranu bojujících Borovan dorazila Smetanova Lhota. Domácí Borovany se potácí na předposledním místě a musí se strachovat o záchranu, záležet bude také na osudu mužstev z Písecka na chvostu krajské I. B třídy. Naopak Smetanova Lhota, která ještě nedávno právě I. B třídu hrála, se pohybuje v horních patrech soutěže, a to i díky občasné výpomoci nejlepšího kanonýra historie fotbalové reprezentace a svého rodáka Jana Kollera. Ten nastoupil do posledních dvou utkání, ve kterých nasázel hned pět branek.

Do Borovan sice Jan Koller nedorazil, ale Smetanova Lhota si přesto připsala třetí výhru v řadě. Favorit byl fotbalovější a měl většinu zápasu pod kontrolou, a přestože jim domácí nedali svým bojovným výkonem body zadarmo, nakonec si fotbalisté ze Lhoty přece jen odvezli zaslouženou výhru 3:1.

TJ Borovany – AFK Smetanova Lhota 1:3 (0:1). Branky: 54. Kunst – 26. Procházka, 50. Kálal, 73. Rozum. Rozhodčí: Štěrba – Suk, Brodský. ŽK: 2–1 (Teringl, Bában – Holenda). Přihlíželo 50 diváků.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace