banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Swing Band Tábor

  neděle 25.8 19:30 - Milevsko - 1. nádvoří kláštera

  Koncert.

 • Bartolomějské posvícení

  neděle 25.8 13:30 - Milevsko, park Bažantnice

  Neděle v lidovém tónu - Moravanka, Bohemia, myslivecké slavnosti a mnoho dalšího.

Zobrazit všechny události
 

Březnové koncerty v Písku - No Name, Wohnout, Olympic

PÍSEK - Přichází jaro a s ním i nabídka koncertů Centra kultury města Písek v Kulturním domě. Už 12. března tam zavítají No Name v rámci S láskou tour. Kapela kromě svých největších hitů jako Ty a Tvoja Sestra nebo Čím to je představí své nejnovější, v pořadí již osmé studiové album s názvem S láskou.

 

Hned 18. března se příznivci muziky mohou těšit na kapelu Wohnout. Pro fanoušky Wohnouti chystají nový playlist, vezou si vlastní scénu včetně světelného a zvukového parku. Hostem bude skupina Poletíme?, která svůj styl nazývá turbošansonem. 

Legendární skupina Olympic, hrající z českých rádií a na českých pódiích již šestou dekádu, vystoupí v Písku 25. března. Takřka nesmrtelné hity tří generací a zároveň i novinky z posledního alba Souhvězdí drsňáků určitě najdou své fanoušky, kteří si setkání s Petrem Jandou a spol. naživo nenechají ujít.  

Vstupenky k dostání v předprodeji Centra kultury města Písek, na www.centrumkultury.cz nebo v síti www.ticketstream.cz.

-pr-

Diskuse k článku - 8 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Radka 

  Reagovat

   

  "Centrum kultury jako městská organizace dostane zaplacený pronájem a to, jestli přijdou lidi, je rizikem agentury... Tak nechápu, o co tady pisatelům jde."
  Můj názor je ten, že jde hlavně o to, že když se pořádá v rozmezí 1 - 2 měsíců tolik akcí, tak lidé na všechny akce určitě nepřijdou....co když se stane, že si vyberou akce, kterou pořádá agentura a akce, které pořádá Centrum kultury budou bez návštěvníků? Centrum kultury bude mít sice zaplacený nájem od agentury, ale jejich akce budou prodělečné, protože lidé nepřijdou, nebudou mít tolik peněz na tolik akcí v měsíci...agentury jednoduše přetáhnou lidi na své pořádané akce a tím pádem jim na ostatní akce nezbyde...samozřejmě se mohu mýlit, je to jen můj názor.

  Vloženo 3.3.2016 09:29:38

 • Peťan 

  Reagovat

   

  Martina určitě nic nepořádala. Tohle by jinak nemohla napsat. " Centrum kultury jako městská organizace dostane zaplacený pronájem ". A proto je to příspěvková organizace :-) :-) :-). Co s tím nájmem asi bude dělat ?? :-) :-) :-). Příspěvková organizace nikde nemá v správě kulturák. To je právě ten průser tady v Písku. Dejte ho do soukroma a bude to ok.

  Vloženo 1.3.2016 14:38:49

 • Písečák 

  Reagovat

   

  Martino, napište nám sem tedy co organizujete, když zmiňujete že jste organizátor řady akcí. To co jste napsala je opravdu nesmysl, který by nikdy nemohl napsat někdo kdo opravdu akce pořádá.
  Jen pro Vaši lepší orientaci: Organizátor, je odvozenina od slova organizovat !!!! Nikoli od slova pronajímat !!!

  Vloženo 1.3.2016 12:20:42

 • Martina 

  Reagovat

   

  Coby taky organizátor řady akcí musím Písečákům připomenout, že varianta, kdy si pořadatel pronajme kulturák a všechno ostatní dělá na své triko, je pro ně snad ta nejlepší. Centrum kultury jako městská organizace dostane zaplacený pronájem a to, jestli přijdou lidi, je rizikem agentury... Tak nechápu, o co tady pisatelům jde.

  Vloženo 26.2.2016 11:55:57

  • Kreativec 

   Reagovat

    

   Martino, máte naprostou pravdu a nezbývá mi nic jiného, než s vaším názorem souhlasit. Ale moment kdy se budou naše názory možná rozcházet je právě tehdy, kdy Centrum kultury co by příspěvková organizace hlásala, že onen způsob pronájmu, kdy se Centrum chová jen jako servisní organizace a pouze pronajímá je špatně a že bude nové Centrum KREATIVNÍ a nebude pouze pronajímat jako bývalá forma o.p.s. ale bude akce i pořádat od A do Z. A tímto co jste napsala, jste samozřejmě zdravě reagovala, ale také potvrdila chování a politiku nového Centra, které se chová pouze jako ta servisní organizace a nemá s tím žádnou práci, pouze zkasíruje nájem za kulturák. Ono totiž poskytovat rozhovory do novin atd... jak vše bude kreativní a jak nebude pouze pronájem a pryč je velmi snadné, ale naplnění svých cílů už je horší. Nové centrum pouze kopíruje činnost kterou dělala o.p.s. a ještě ji kopíruje v menším měřítku a chlubí se tím, co zde leta fungovalo. To je celé. Asi si potřebovalo vedení nového Centra před svým nástupem zvednout své ego, že hlásalo věci, které očividně neplní a asi tím směrem asi nepůjde. Zřejmě nové centrum považuje pronájem budovy agentuře za velkou KREATIVITU.

   Vloženo 26.2.2016 12:56:54

  • Luca 

   Reagovat

    

   Martino, asi jste moc akcí neorganizovala s tímto názorem, kterým si protiřečíte. Minimálně tomu vůbec nerozumíte. Kdyby se mělo řídit tímto vašim výplodem, tak jde KD okamžitě do soukroma. Jste trochu mimo. Zamyslete se. Druhá věc je, že akce Centrum kultury propaguje jako SVOJE akce, což je zavádějící.

   Vloženo 1.3.2016 09:43:14

 • Gábina 

  Reagovat

   

  Prosím pište jasněji. Není to nabídka Centra kultury, ale koncerty pořádají různé agentury v prostorách KD, takže si ho pronajímají. Takhle to vypadá, že koncerty pořádá Centrum kultury, což není pravda.

  Vloženo 25.2.2016 18:02:28

  • Písečák 

   Reagovat

    

   Dobrý večer, Gábino tomu moc nerozumím. Jak to myslíte, že to pořádají různé agentury? Vždyť je to nabídka kulturního centra ne? Prosím vysvětlete to. dík.

   Vloženo 25.2.2016 21:38:10

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace